„Budowa Centrum Sportu Młodzieżowego GOKF w Gdańsku przy al. Grunwaldzkiej 244 – etap II – strefa rozgrzewkowa”
Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska działająca w imieniu i na rzecz Gminy Miasta Gdańska
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00244174
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00244174/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-25 12:50
- Lokalizacja
- Gdańsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0b27a420-c76a-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 5840203274
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlaneRoboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00244174 z dnia 2021-10-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa Centrum Sportu Młodzieżowego GOKF w Gdańsku
przy al. Grunwaldzkiej 244 – etap II – strefa rozgrzewkowa”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska działająca w imieniu i na rzecz Gminy Miasta Gdańska
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000168372
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Żaglowa 11
1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 80-560
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.7.) Numer telefonu: 58 320 51 00
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: drmg@gdansk.gda.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.drmg.gdansk.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/drmg_gdansk1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Jednostka organizacyjna administracji samorządowej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Budowa Centrum Sportu Młodzieżowego GOKF w Gdańskuprzy al. Grunwaldzkiej 244 – etap II – strefa rozgrzewkowa”
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0b27a420-c76a-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00244174
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00005662/108/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.71 „Budowa Centrum Sportu Młodzieżowego GOKF w Gdańsku przy al. Grunwaldzkiej 244 – etap II – strefa rozgrzewkowa”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00074119/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 77/BZP-U.510.60/2021/KW
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 2144431,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest budowa strefy rozgrzewkowej w ramach inwestycji p.n. „Budowa stadionu lekkoatletycznego w Gdańskim Ośrodku Kultury Fizycznej przy al. Grunwaldzkiej 244 w Gdańsku”. Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje wszystkie prace, czynności i roboty konieczne dla wykonania zadania inwestycyjnego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska wystąpiła z wnioskiem o pozwolenie na budowę do Wydziału Urbanistyki i Architektury Urzędu Miejskiego w Gdańsku, które dotyczy postępowania w sprawie zamówienia publicznego o sygn. zam. 77/BZP-U.510.60/2021/KW.Zamawiający otrzymał postanowienie WUiA-IV.6740.502-2.2021.AŁK.167068 z dnia 24.06.2021r., w którym został nałożony obowiązek usunięcia nieprawidłowości w złożonym zgłoszeniu w terminie do dnia 31.12.2021r. W związku z powyższym oraz koniecznością usunięcia nieprawidłowości, potrzebny jest czas na dokonanie tych poprawek. Zgłoszenie robót jest konieczne do realizacji zadania, którego dotyczy postępowanie o udzielenie zamówienia. Wyłoniony w wyniku postępowania wykonawca nie mógłby rozpocząć wykonywania robót, których dotyczy zgłoszenie, do czasu usunięcia nieprawidłowości w zgłoszeniu. Ponadto należy mieć na uwadze, że w przypadku przyjęcia przez organ, że braki i nieprawidłowości nie zostały uzupełnione, organ może wnieść sprzeciw zgodnie z art. 30 ust. 5c ustawy z dnia 07.07.1994 r. Prawo budowlane. W związku z powyższym na dzień dzisiejszy Zamawiający nie jest w stanie jednoznacznie stwierdzić, kiedy będzie możliwe przystąpienie do wykonywania robót, których dotyczy zgłoszenie.
W związku z opisanymi wyżej okolicznościami w tym momencie dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione.
Z tego powodu Zamawiający podjął decyzję o unieważnieniu prowadzonego postępowania.
| 2021-10-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |