ORGANIZACJA KURSÓW DLA UCZNIÓW - UCZESTNIKÓW PROJEKTU ”EDUKACJA, KWALIFIKACJE I KOMPETENCJE W RAMACH SYSTEMU KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W POWIECIE ŁUKOWSKIM”
POWIAT ŁUKOWSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00248413
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-10-27 15:11
- Lokalizacja
- Łuków, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8251998135
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi szkolenioweUsługi szkolenia zawodowego
Wykonawcy
9 przyznanych
MARIOLA WIŚNIEWSKAGrudziądz, PL
24 000 PLNMARIOLA WIŚNIEWSKAGrudziądz, PL
30 672 PLNKADRY TURYSTYKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
58 491 PLNSŁAWOMIR ZABIELSKIŁuków, PL
45 000 PLNSTREFA ROZWOJU Danuta Rynkiewicz, 05 – 500 Piaseczno, ul. Emilii Plater 1a/53, województwo: mazowieckie, NIP: 876 115 94 74, REGON: 015863643Piaseczno, PL
12 300 PLNSTREFA ROZWOJU Danuta Rynkiewicz, 05 – 500 Piaseczno, ul. Emilii Plater 1a/53, województwo: mazowieckie, NIP: 876 115 94 74, REGON: 015863643Piaseczno, PL
8850 PLNŁUKASZ DYBAŁAKraków, PL
44 400 PLNSTREFA ROZWOJU Danuta Rynkiewicz, 05 – 500 Piaseczno, ul. Emilii Plater 1a/53, województwo: mazowieckie, NIP: 876 115 94 74, REGON: 015863643Piaseczno, PL
10 350 PLNSTREFA ROZWOJU Danuta Rynkiewicz, 05 – 500 Piaseczno, ul. Emilii Plater 1a/53, województwo: mazowieckie, NIP: 876 115 94 74, REGON: 015863643Piaseczno, PL
9768 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.