Instalacja Systemów Zabezpieczenia Technicznego w Ambasadzie RP w Wellingtonie

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Nowej Zelandii z siedzibą w Wellingtonie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00245040
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00245040/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-10-26 04:19
Lokalizacja
Wellington, NZ
Kraj zamawiającego
NZ
ID przetargu
ocds-148610-db724a76-12ba-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
brak
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Systemy alarmoweOkablowanie siecioweSystem kontroli dostępuRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychInstalowanie systemów alarmowych i antenUsługi telewizji zamkniętego obieguTelewizja cyfrowa

Wykonawcy

1 przyznane

Waterford Security LimitedWellington, NZ · lot 0
43 855,25 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00245040 z dnia 2021-10-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Instalacja Systemów Zabezpieczenia Technicznego w Ambasadzie RP w Wellingtonie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Nowej Zelandii z siedzibą w Wellingtonie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: brak

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 142-144 Featherstone Street

1.5.2.) Miejscowość: Wellington

1.5.3.) Kod pocztowy: 61-43

1.5.5.) Kraj: Nowa Zelandia

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wellington.amb.sekretariat@msz.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/nowazelandia

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Instalacja Systemów Zabezpieczenia Technicznego w Ambasadzie RP w Wellingtonie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-db724a76-12ba-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00245040

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00118416/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Instalacja Systemów Zabezpieczenia Technicznego w Ambasadzie RP w Wellingtonie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00177776/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 3 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zamówienie jest udzielane przez placówkę zagraniczną w rozumieniu ustawy z dnia 21 stycznia 2021 r. o służbie zagranicznej, a jego wartość nie przekracza równowartości kwoty 5 350 000 EUR.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.WELL.1.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 169900,00 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 121000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Instalacja Systemów Zabezpieczenia Technicznego w Ambasadzie RP w Wellingtonie

4.5.3.) Główny kod CPV: 35121700-5 - Systemy alarmowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

32421000-0 - Okablowanie sieciowe

42961100-1 - System kontroli dostępu

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45312000-7 - Instalowanie systemów alarmowych i anten

92222000-3 - Usługi telewizji zamkniętego obiegu

92224000-7 - Telewizja cyfrowa

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 1

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 43855,25 NZD

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 137068,17 NZD

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 43855,25 NZD

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Waterford Security Limited

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: nie dotyczy

7.3.3) Ulica: 110 Featherston Street

7.3.4) Miejscowość: Wellington

7.3.5) Kod pocztowy: 6141

7.3.7.) Kraj: Nowa Zelandia

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 43855,25 NZD

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

2021-10-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane