Dostawa czujników pacjenta i czujników środowiskowych w 72 pakietach dla potrzeb Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu
Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00250632
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-10-29 08:45
- Lokalizacja
- Elbląg, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5782517492
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
System monitorowania pacjentów
Wykonawcy
70 przyznanych
PIOTR DOPIERALSKIJabłonna, PL
1529,28 PLNLM Line Sp. z o.o.Szczecin, PL
4060,8 PLNPIOTR DOPIERALSKIJabłonna, PL
5157 PLNLM LINE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSzczecin, PL
414,72 PLNLM LINE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSzczecin, PL
2030,4 PLNLM Line Sp. z o.o.Szczecin, PL
583,2 PLNPIOTR DOPIERALSKIJabłonna, PL
858,6 PLNDOROTA WRONARadowo Małe, PL
950,4 PLNLM LINE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSzczecin, PL
3628,8 PLNLM LINE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSzczecin, PL
812,16 PLNLM LINE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSzczecin, PL
2721,6 PLNPIOTR DOPIERALSKIJabłonna, PL
466,56 PLNLM LINE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSzczecin, PL
3248,64 PLNLM Line Sp. z o.o.Szczecin, PL
2030,4 PLNLM Line Sp. z o.o.Szczecin, PL
1555,2 PLN"PROMED" SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
11 664 PLN"PROMED" SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
29 160 PLNPIOTR DOPIERALSKIJabłonna, PL
3132 PLNPIOTR DOPIERALSKIJabłonna, PL
3823,2 PLNPIOTR DOPIERALSKIJabłonna, PL
1503,36 PLNLM LINE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSzczecin, PL
4536 PLNPIOTR DOPIERALSKIJabłonna, PL
2786,4 PLNPIOTR DOPIERALSKIJabłonna, PL
3823,2 PLNPIOTR DOPIERALSKIJabłonna, PL
3758,4 PLNPIOTR DOPIERALSKIJabłonna, PL
2505,6 PLNDOROTA WRONARadowo Małe, PL
3024 PLNLM LINE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSzczecin, PL
1944 PLNPIOTR DOPIERALSKIJabłonna, PL
1019,52 PLNDOROTA WRONARadowo Małe, PL
509,76 PLNLM Line Sp. z o.o.Szczecin, PL
686,88 PLNPIOTR DOPIERALSKIJabłonna, PL
457,92 PLNPIOTR DOPIERALSKIJabłonna, PL
514,08 PLNPIOTR DOPIERALSKIJabłonna, PL
514,08 PLNPIOTR DOPIERALSKIJabłonna, PL
509,76 PLNPIOTR DOPIERALSKIJabłonna, PL
1927,8 PLNPIOTR DOPIERALSKIJabłonna, PL
1927,8 PLNPIOTR DOPIERALSKIJabłonna, PL
3920,4 PLNPIOTR DOPIERALSKIJabłonna, PL
642,6 PLNPIOTR DOPIERALSKIJabłonna, PL
1879,2 PLNPIOTR DOPIERALSKIJabłonna, PL
1879,2 PLNPIOTR DOPIERALSKIJabłonna, PL
696,6 PLNLM LINE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSzczecin, PL
2430 PLNPIOTR DOPIERALSKIJabłonna, PL
1252,8 PLNPIOTR DOPIERALSKIJabłonna, PL
1879,2 PLNPIOTR DOPIERALSKIJabłonna, PL
1879,2 PLNLM LINE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSzczecin, PL
3024 PLNLM LINE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSzczecin, PL
4266 PLNPIOTR DOPIERALSKIJabłonna, PL
696,6 PLNPIOTR DOPIERALSKIJabłonna, PL
1274,4 PLNPIOTR DOPIERALSKIJabłonna, PL
1360,8 PLNPIOTR DOPIERALSKIJabłonna, PL
2575,8 PLNPIOTR DOPIERALSKIJabłonna, PL
2089,8 PLNDOROTA WRONARadowo Małe, PL
1879,2 PLN"PROMED" SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
13 770 PLN"PROMED" SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
9180 PLN"PROMED" SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
10 800 PLNPIOTR DOPIERALSKIJabłonna, PL
1393,2 PLNPIOTR DOPIERALSKIJabłonna, PL
2505,6 PLNPIOTR DOPIERALSKIJabłonna, PL
1166,4 PLNLM LINE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSzczecin, PL
907,2 PLNLM LINE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSzczecin, PL
3024 PLNPIOTR DOPIERALSKIJabłonna, PL
1274,4 PLNLM LINE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSzczecin, PL
1836 PLNLM LINE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSzczecin, PL
3240 PLNDOROTA WRONARadowo Małe, PL
1382,4 PLN"PROMED" SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
9720 PLNKRZYSZTOF GÓRALWrocław, PL
1944 PLNLM LINE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSzczecin, PL
1717,2 PLN"PROMED" SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
45 360 PLN"PROMED" SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
30 240 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.