Zakwaterowanie wraz z wyżywieniem policjantów

Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00247492
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2021-10-27 11:24
Lokalizacja
Lublin, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
7120104697
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi hotelarskieUsługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

Wykonawcy

5 przyznanych

WŁODAWSKI ZAKŁAD USŁUG REMONTOWYCH I BUDOWLANYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWłodawa, PL
620 400 PLN
DOM PIELGRZYMA W KODNIU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKodeń, PL
596 435,4 PLN
ANNA DEMIANIUKLublin, PL
338 400 PLN
PIOTR WĘŻYKOkuninka VIII/10, PL
338 400 PLN
FUNDACJA DIECEZJALNE CENTRUM PIELGRZYMKOWO-DUSZPASTERSKIE "ARKA"Siedlce, PL
74 100 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.