Wykonanie rob.bud. związanych z remontem pokrycia istniejącego bud. Starostwa Powiatowego w Jędrzejowie w ramach zad.Moderniz. i wymiana dachu na bud. Starostwa Powiatowego w Jędrzejowie przy ul. AK 9
Powiat Jędrzejowski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00246456
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00246456/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-26 14:21
- Lokalizacja
- Jędrzejów, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e7e966c9-1468-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6562251851
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00246456 z dnia 2021-10-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie rob.bud. związanych z remontem pokrycia istniejącego
bud. Starostwa Powiatowego w Jędrzejowie w ramach zad.Moderniz. i wymiana dachu na bud. Starostwa Powiatowego w Jędrzejowie przy ul. AK 9
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Jędrzejowski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009366
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 11 Listopada 83
1.5.2.) Miejscowość: Jędrzejów
1.5.3.) Kod pocztowy: 28-300
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski
1.5.7.) Numer telefonu: 41 3863741
1.5.8.) Numer faksu: 41 3863742
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: powiet@powiatjedrzejow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatjedrzejow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://www.powiatjedrzejow.pl/bipkod/007/0031.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie rob.bud. związanych z remontem pokrycia istniejącegobud. Starostwa Powiatowego w Jędrzejowie w ramach zad.Moderniz. i wymiana dachu na bud. Starostwa Powiatowego w Jędrzejowie przy ul. AK 9
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e7e966c9-1468-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00246456
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004040/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Modernizacja i wymiana dachu na budynku Starostwa Powiatowego w Jędrzejowie przy ul. Armii Krajowej 9
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00179080/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OKSO.272.21.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie „Modernizacji i wymiany dachu na budynku
Starostwa Powiatowego w Jędrzejowie, przy ul, Armii Krajowej 9”. Budynek Starostwa Powiatowego zlokalizowany jest na działce o nr ew. 392/2 obręb 4 w miejscowości Jędrzejów, ul. Armii Krajowej 9.
Budynek nie jest to teren objęty ochroną konserwatorską. Początkowo pełnił funkcję internatu dla pobliskiej szkoły, obecnie jest budynkiem biurowym Starostwa Powiatowego. Składa się z dwóch części, jedna jest czterokondygnacyjna i podpiwniczona, druga oddylatowana jest w
części czterokondygnacyjna, a w części parterowa, w całości podpiwniczona.
Projektuje się remont pokrycia dachu istniejącego budynku. Wewnątrz budynku nie projektuje się żadnych zmian pomieszczeń ani ich funkcji.
Remont obejmie:
- demontaż istniejącej instalacji odgromowej
- demontaż istniejących instalacji internetowych, antenowych itp.
- demontaż istniejących obróbek ze ścian attykowych
- podmurowanie ścian attykowych i rozbiórka ich naroży
- demontaż dwóch okien nad niższym dachem
- podmurowanie ściany pod oknami na wys. 50cm
- demontaż istniejących czap kominowych
- udrożnienie przewodów kominowych wentylacyjnych
- podmurowanie istniejących kominów wentylacyjnych oraz ich otynkowanie
- rozebranie części wysokości istniejących kominów dymowych (obecnie nieczynne)
- demontaż istniejących rynien i rur spustowych wraz z obróbkami
- montaż dwóch nowych okien
- rozbiórka ocieplenia pasów okapowych dachu i pasów wzdłuż ścian nośnych wewnętrznych do konstrukcji nośnej
- montaż drewnianej konstrukcji pod pokrycie
- ocieplenie styropianem rozebranych pasów na dachu i zabezpieczenie ich papą
- ocieplenie styropianem nadmurowanych ścian attykowych, ścian pod oknami i pasów podrynnowych i wykończenie metodą „lekką mokrą”
- ułożenie folii pod pokrycie
- montaż deskowania
- montaż obróbek kominów i okapów, parapetów itp.
- montaż przekrycia z blachy trapezowej
- montaż wyłazu dachowego
- montaż rynien i rur spustowych
- montaż instalacji odgromowej
- montaż zdemontowanych przed remontem instalacji internetowych, anten itp.
Przewiduje się prace związane z wykonaniem pełnego zakresu remontu istniejącego przekrycia stropodachu niewentylowanego budynku wraz z wcześniejszym przygotowaniem frontu robót (np. demontaż wszystkich elementów na dachu itp.) i właściwym przygotowaniem istniejącego
podłoża pod roboty remontowe. Projektuje się następujące rozwiązanie – wykonanie drewnianej konstrukcji na stropodachu niewentylowanym pod pokrycie z blachy trapezowej, ocieplenie ścian zewnętrznych nadmurowanych attyk i pasów ścian pod rynnami metodą „lekką mokrą” (bezspoinową – BSO),
udrożnienie, podmurowanie i otynkowanie istniejących kominów wentylacyjnych oraz zmniejszenie dwóch kolidujących z nową połacią okien.
Przy wykonaniu prac remontowych niezbędna będzie wymiana lub naprawa uszkodzonych elementów:
- po wykonaniu przekrycia założone zostaną zdjęte wcześniej elementy instalacji internetowych, anteny itp.),
- wykonanie nowych elementów dachu: obróbki blacharskie, system odprowadzenia wody deszczowej
- rynny i rury spustowe, itp.,
- kominy ponad dachem należy poddać remontowi. Uzupełnić ubytki tynków, wykonać nowe obróbki blacharskie.
2. Przedmiot zamówienia opisano szczegółowo w:
a) dokumentacji projektowej, która stanowi załącznik do SWZ zawierającej:
• projekt wykonawczy,
• specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych
b) przedmiar robót, który stanowi załącznik do SWZ.
Załączony do SWZ przedmiar ma jedynie charakter informacyjny. Wykonawca po zapoznaniu się z dokumentacją projektową i innymi dokumentami jest zobowiązany do ustalenia zakresu robót niezbędnych do osiągnięcia rezultatu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45261300-7 - Kładzenie zaprawy i rynien
45261410-1 - Izolowanie dachu
45261900-3 - Naprawa i konserwacja dachów
45312310-3 - Ochrona odgromowa
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wykonawca, którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza, uchylił się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego a brak innego Wykonawcy, z którym Zamawiający mógłby zawrzeć umowę w konsekwencji prowadzi do niemożności zawarcia umowy i uzasadnia unieważnienie postępowania przez Zamawiającego. W przedmiotowym postępowaniu Zamawiający nie dysponuje innymi ofertami z uwagi na fakt ich odrzucenia a zatem nie ma możliwości skorzystania z przesłanki art. 263 ustawy Pzp.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 680000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 680000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2021-10-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |