Rewitalizacja przejścia tunelowego w przyziemiu budynku przy ul. Słowackiego nr 26 w Wałbrzychu.

Gmina Wałbrzych

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00246869
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00246869/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-10-27 07:51
Lokalizacja
Wałbrzych, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-dd9e91a0-2692-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
8862584003
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzeniaRoboty budowlane w zakresie konstrukcjiRoboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczeBetonowanieRoboty w zakresie naprawy betonuRoboty murarskie i muroweRoboty instalacyjne elektryczneTynkowanieInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówPokrywanie podłóg i ścianRoboty malarskieNakładanie powłok antykorozyjnychRoboty renowacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00246869 z dnia 2021-10-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rewitalizacja przejścia tunelowego w przyziemiu budynku przy ul. Słowackiego nr 26 w Wałbrzychu.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wałbrzych

1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Miejski w Wałbrzychu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890718490

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: plac Magistracki 1

1.5.2.) Miejscowość: Wałbrzych

1.5.3.) Kod pocztowy: 58-300

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@um.walbrzych.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.um.walbrzych.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gminawalbrzych.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rewitalizacja przejścia tunelowego w przyziemiu budynku przy ul. Słowackiego nr 26 w Wałbrzychu.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dd9e91a0-2692-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00246869

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002263/15/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 rewitalizacja przejścia tunelowgo w przyziemiu budynku przy ul. Słowackiego 26

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00227054/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.104.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest rewitalizacja przejścia tunelowego w przyziemiu budynku przy ul. Słowackiego nr 26 w Wałbrzychu, która zostanie zrealizowana zgodnie z decyzją o pozwoleniu na budowę, Dokumentacją projektową, STWiORB, Specyfikacją Warunków Zamówienia, Ofertą Wykonawcy.
W ramach zamówienia należy wykonać następujące roboty:
a) roboty rozbiórkowe i wyburzeniowe
b) roboty demontażowe
c) remont kraty zewnętrznej
d) wykonanie dezynfekcji muru ceglanego
e) wykonanie izolacji poziomej murów
f) naprawa istniejących tynków
g) roboty murarskie
h) wykonanie tynków renowacyjnych
i) roboty malarskie renowacyjne
j) renowacja zabytkowego portalu wejściowego
k) wymiana stolarki okiennej i drzwiowej
l) naprawa stopni schodów
ł) wykonanie konstrukcji nośnej pod ścianę obudowującą klatkę schodową
m) wykonanie ściany ze szkła o odporności ogniowej REI60 z drzwiami, obudowującej klatkę schodową
n) wykonanie płyt granitowych na posadzce
o) wykonanie daszku nad drzwiami zewnętrznymi
p) roboty wykończeniowe i malarskie
q) wykonanie instalacji gazowej
r) wykonanie instalacji elektrycznej
s) wykonanie instalacji domofonowej
t) wykonanie instalacji monitoringu
u) wykonanie pozostałych robot wynikających z dokumentacji projektowej

Budynek przy ul. Słowackiego nr 26 w Wałbrzychu znajduje się w rejestrze zabytków - nr rejestru 711/1529/WŁ na podstawie decyzji z dnia 06.11.1996 r., działka nr 386/1 obręb 27 Śródmieście.
2. Przedmiot zamówienia szczegółowo opisują:
a) Projektowane postanowienia umowy,
b) Dokumentacja projektowa, opracowana przez SKP Stanisław Kuźniar Projektowanie z siedzibą przy ul. Moniuszki 1, 58-300 Wałbrzych,
c) Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

45262300-4 - Betonowanie

45262330-3 - Roboty w zakresie naprawy betonu

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45410000-4 - Tynkowanie

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45442100-8 - Roboty malarskie

45442200-9 - Nakładanie powłok antykorozyjnych

45453100-8 - Roboty renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnił postępowanie, gdyż nie wpłynęła żadna oferta.
2021-10-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane