Budowa dwóch przejść dla pieszych w ramach zadania: Przebudowa drogi gminnej nr 106303R wraz z budową chodnika w m. Nagawczyna.

Gmina Dębica

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00247510
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00247510/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-10-27 11:27
Lokalizacja
Dębica, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-024e9d17-0976-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
8722216736
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty drogowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00247510 z dnia 2021-10-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa dwóch przejść dla pieszych w ramach zadania: Przebudowa drogi gminnej nr 106303R wraz z budową chodnika w m. Nagawczyna.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Dębica

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851661056

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Stefana Batorego 13

1.5.2.) Miejscowość: Dębica

1.5.3.) Kod pocztowy: 39-200

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski

1.5.7.) Numer telefonu: 14 680 33 42, 14 680 33 10

1.5.8.) Numer faksu: 14 680 33 36

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@ugdebica.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ugdebica.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa dwóch przejść dla pieszych w ramach zadania: Przebudowa drogi gminnej nr 106303R wraz z budową chodnika w m. Nagawczyna.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-024e9d17-0976-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00247510

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00163724/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WI.271.13.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 330621,03 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem inwestycji jest przebudowa drogi gminnej nr. 106303R wraz z budową chodnika w miejscowości Nagawczyna w km 0+115,00 – 0+531,00 zlokalizowanych na działkach nr ewid. 886, 2239/1, 867/28, 2374, 2373, 2372, obr. 7 Nagawczyna; gmina Dębica. Przedmiotowa inwestycja będzie polegać na przebudowie dróg gminnych, mającej na celu zwiększenie bezpieczeństwa użytkowania poprzez m.in. poszerzenie jezdni i budowę chodnika dla ruchu pieszego.

Zakres rzeczowy zadania obejmuje:
- Roboty przygotowawcze: roboty pomiarowe;
- Roboty ziemne;
- Poszerzenia jezdni;
- Chodniki;
- Odwodnienie;
- Umocnienia skarp;
- Urządzenia zabezpieczające;
- Wykonanie inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej zgodnie z przepisami prawa.

2. Opis przedmiotu zamówienia stanowi:
1) Dokumentacja projektowa:
a) projekt budowlany;
b) przedmiary robót
- Opracowane przez: ARCHIKOM Biuro Projektowe,

2) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Drogowych
- Opracowana przez: ARCHIKOM Biuro Projektowe.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233140-2 - Roboty drogowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Oferta z najniższą ceną to Oferta nr 1 Wykonawcy: Dariusz Dziurgot FIRMA DARIO, ul. Łąkowa 42, 39-200 Dębica, ceną oferty: 379 990,00 zł brutto.
W dniu 14 września 2021 r. Zamawiający zamieścił na stronie internetowej prowadzonego postępowania: https://miniportal.uzp.gov.pl/ informacje o kwocie jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia tj. 360 000,00 zł brutto zł .
W chwili obecnej NIE jest możliwe zwiększenie kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 379990,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 395725,78 PLN

2021-10-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane