Wykonanie robót brukarskich na terenie Witkowa - ul. Słoneczna, Sosnowa i Jodłowa
Gmina i Miasto Witkowo
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00248254
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00248254/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-27 14:25
- Lokalizacja
- Witkowo, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4c1ca7df-20f7-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7842299262
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty drogoweRoboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie kształtowania dróg i autostradRoboty w zakresie odwadniania gruntu
Wykonawcy
2 przyznane
MATEUSZ MIKITOWKopydłowo, PL · lot 0
191 594,11 PLNFENIX BUDOWNICTWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWitkowo, PL · lot 1
234 482,4 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00248254 z dnia 2021-10-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót brukarskich na terenie Witkowa - ul. Słoneczna, Sosnowa i Jodłowa
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina i Miasto Witkowo
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311019467
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Gnieźnieńska
1.5.2.) Miejscowość: Witkowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-230
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.7.) Numer telefonu: 614777734
1.5.8.) Numer faksu: 614778855
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@witkowo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.witkowo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/witkowo1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót brukarskich na terenie Witkowa - ul. Słoneczna, Sosnowa i Jodłowa2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4c1ca7df-20f7-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00248254
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000374/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 Wykonanie robót brukarskich na terenie Witkowa- ul. Słoneczna, Sosnowa i Jodłowa
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00195881/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ITz.271.16.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 343874,04 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1- ul. SłonecznaW ramach inwestycji wykonać należy chodnik z kostki betonowej szerokości podstawowej 2,0 m który w części północnej łączy się z istniejącym chodnikiem w pasie drogi powiatowej. Przy drodze powiatowej zaprojektowane zostało przejście dla pieszych wraz z peronem po przeciwnej stronie jezdni drogi gminnej łączącym się z istniejącym chodnikiem zlokalizowanym po południowej stronie ulicy Warszawskiej. W ciągu chodnika zaprojektowano dwa zjazdy indywidualne o szerokości 4,0 m wykonane z kostki betonowej koloru grafitowego. Chodnik oddzielony jest od jezdni krawężnikiem betonowym wysokim 15x30x100, od strony posesji zaprojektowano obrzeże betonowe 8x30x100. Na długości działki 1064/2 zaprojektowano zatokę postojową z kostki betonowej o szerokości 3,0 m którą należy wydłużyć do 5,0 m (zgodnie z odrębną dokumentacją projektową zagospodarowania terenu wokół obiektu tężni). Zatokę postojową wydzielono krawężnikiem najazdowym 15x22x100 oraz od strony jezdni opornikiem zatopionym 12x25x100. Połączenie z jezdnią drogi gminnej wyokrąglono łukiem kołowym o promieniu R=7,0 m. Całkowita długość zatoki postojowej to 26,0m. Zaprojektowano również ściek przykrawężnikowy 2-rzędowy z kostki betonowej gr. 8cm. W ramach inwestycji przewidziana została również zmiana geometrii istniejącego łuku kołowego na drodze gminnej. W celu poprawy bezpieczeństwa zaprojektowano poszerzenie jezdni w obrębie łuku kołowego do szerokości 5,65 m. Zewnętrzna krawędź łuku kołowego będzie miała wartość promienia R=15,0 m. Zmiana geometrii związana z poszerzeniem istniejącej jezdni zostanie wykonana również na odcinku 61,5 m przed łukiem kołowym w celu likwidacji istniejącego pasa zieleni o nieregularnym kształcie. Wzdłuż chodnika zaprojektowano wymianę istniejącej w-wy ścieralnej w pasie 1,0 m.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45112730-1 - Roboty w zakresie kształtowania dróg i autostrad
4.5.5.) Wartość części: 154799,82 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2 - ul. Sosnowa, JodłowaW ramach inwestycji zaprojektowany został chodnik z kostki betonowej szerokości podstawowej 2,0 m zlokalizowany przy istniejącym krawężniku betonowym.
Na skrzyżowaniu ulic Modrzewiowej oraz Sosnowej zaprojektowano fragment chodnika, który stanowić będzie dojście do istniejącej wiaty przystankowej. W rejonie skrzyżowania zaprojektowano również dwa przejścia dla pieszych. Pierwsze w ul. Modrzewiowej na istniejącym chodniku w kierunku wiaty przystankowej, drugie na końcu łuków skrzyżowania w ul. Sosnowej. Na całej długości ulicy Sosnowej chodnik szer. 2,0 m projektowany jest po lewej stronie jezdni do skrzyżowania z ul. Jodłową, gdzie zaprojektowano przejście dla pieszych. W ulicy Jodłowej chodnik szer. 2,0 m projektowany jest po prawej stronie jezdni do połączenia z istniejącym przy granicy pasa drogowego drogi gminnej. W końcowym odcinku ul. Sosnowej od km 0+207,60 zaprojektowany został chodnik w odsunięciu od jezdni o szerokości podstawowej 1,5m. Chodnik łączy się z istniejącym na końcu ulicy w km 0+264,0. Chodniki wydzielone są jedno lub obustronnie obrzeżem betonowym 8x30x100.
W ciągu projektowanego chodnika w miejscu istniejących zaprojektowano zjazdy indywidualne na posesje z kostki betonowej o szerokościach dostosowanych do istniejących bram wjazdowych. Zjazdy projektowane są na szerokości chodnika. W dalszej części pasa drogowego zjazdy pozostaną bez zmian (z wykorzystaniem istniejącej nawierzchni utwardzonej, która w razie potrzeby podlegać będzie regulacji wysokościowej).
W oznaczonych na PZT lokalizacjach należy wymienić istniejący wysoki krawężnik na zjazdach na krawężnik najazdowy 15x22x100.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111240-2 - Roboty w zakresie odwadniania gruntu
45112730-1 - Roboty w zakresie kształtowania dróg i autostrad
4.5.5.) Wartość części: 189074,22 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 191594,11 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 196744,90 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 191594,11 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MATEUSZ MIKITOW KOSBRUK
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 301449023
7.3.4) Miejscowość: Kopydłowo 5/1
7.3.5) Kod pocztowy: 62-270
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-10-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 191594,11 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-12-158.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 234482,40 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 444430,88 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 234482,40 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FENIX BUDOWNICTWO Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 302747389
7.3.3) Ulica: Dworcowa 23a
7.3.4) Miejscowość: Witkowo
7.3.5) Kod pocztowy: 62-230
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-10-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 234482,40 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-12-158.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-10-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |