Wykonanie zdjęć dokumentacyjnych zabytków ruchomych i sesji fotograficznych do publikacji dotyczącej procesów rewitalizacji w Polsce – w podziale na 7 Części.

Narodowy Instytut Dziedzictwa

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00248408
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2021-10-27 15:08
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
5262654633
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Specjalistyczne usługi fotograficzne

Wykonawcy

7 przyznanych

AGNIESZKA BOROWIECKA-SORBIANPOBIEROWO, PL
29 505,24 PLN
AGNIESZKA BOROWIECKA-SORBIANPOBIEROWO, PL
29 505,24 PLN
AGNIESZKA BOROWIECKA-SORBIANPOBIEROWO, PL
29 505,24 PLN
AGNIESZKA BOROWIECKA-SORBIANPOBIEROWO, PL
29 505,24 PLN
AGNIESZKA BOROWIECKA-SORBIANPOBIEROWO, PL
29 505,24 PLN
AGNIESZKA BOROWIECKA-SORBIANPOBIEROWO, PL
29 505,24 PLN
Iwona DziukWarszawa, PL
24 840 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.