Poprawa bezpieczeństwa na 5 przejściach dla pieszych w Rybnie na skrzyżowaniu dróg powiatowych nr 3818W i nr 3819W
Powiatowy Zarząd Dróg w Sochaczewie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00248821
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00248821/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-28 09:14
- Lokalizacja
- Sochaczew, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fbe13907-280d-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8371516216
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00248821 z dnia 2021-10-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa bezpieczeństwa na 5 przejściach dla pieszych w Rybnie na skrzyżowaniu dróg powiatowych nr 3818W i nr 3819W
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zarząd Dróg w Sochaczewie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750152166
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Gwardyjska 10
1.5.2.) Miejscowość: Sochaczew
1.5.3.) Kod pocztowy: 96-500
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL926 - Żyrardowski
1.5.7.) Numer telefonu: 46 / 862-25-68
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@pzdsochaczew.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.pzd.sochaczew-powiat.bip.org.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://www,pzd.sochaczew-powiat.bip.org.pl/ lub https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Drogownictwo
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Poprawa bezpieczeństwa na 5 przejściach dla pieszych w Rybnie na skrzyżowaniu dróg powiatowych nr 3818W i nr 3819W2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fbe13907-280d-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00248821
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00007414/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Poprawa bezpieczeństwa na 5 przejściach dla pieszych w Rybnie na skrzyżowaniu dróg powiatowych nr 3818W i nr 3819W
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00225629/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PZD.DT3.252.10.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia (zwanym dalej także „przedmiotem umowy”) jest poprawa bezpieczeństwa na 5 przejściach dla pieszych w Rybnie na ul. Batalionów Chłopskich, Długiej, Wyszogrodzkiej, Al. Kasztanowej na skrzyżowaniu dróg powiatowych nr 3818W
i nr 3819W. Zadanie objęte dofinansowaniem z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg (bezpieczne przejścia).
Zakres robót obejmuje m.in.:
a) przebudowę drogi powiatowej nr 3818W i nr 3819W w Rybnie,
b) roboty rozbiórkowe (nawierzchnie, elementy drogowe),
c) roboty ziemne (wykopy, nasypy),
d) regulację pionową studzienek urządzeń instalacji podziemnych,
e) wykonanie warstw podbudowy nawierzchni drogowych,
f) wykonanie nawierzchni i elementów drogowych,
g) oznakowanie pionowe (w tym znak D-6 w kasetonie z doświetleniem przejścia dla pieszych z zespołem ogniw fotowoltaicznych w wysięgnikiem do 6,5 m) oraz oznakowanie poziome,
h) urządzenia bezpieczeństwa ruchu (bariery zabezpieczające ruch pieszych, najezdniowe punktowe elementy odblaskowe, progi zwalniające, latarnie doświetlające rejon przejścia dla pieszych),
i) ogrodzenie zieleńców, posadzenie krzewów,
j) roboty wykończeniowe (humusowanie i obsianie terenu trawą).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45233221-4 - Malowanie nawierzchi
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
45233292-2 - Instalowanie urządzeń ochronnych
45233320-8 - Fundamentowanie dróg
45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
w postępowaniu nie złożono żadnej oferty| 2021-10-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |