Dostawa sprzętów i materiałów elektrycznych oraz elektronarzędzi do Placówek oświatowych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014-2020

Miejskie Centrum Obsługi Oświaty w Krakowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00248924
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2021-10-28 09:48
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
6751041971
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Ręczne narzędzia elektromechaniczneDrut i kabel izolowanySprzęt elektronicznyMaszyny, aparatura, urządzenia i wyroby elektryczne; oświetleniePrzełączniki elektryczneWtyki i gniazdaDrabinyNarzędzia ręczneMaszyny i aparatura badawcza i pomiarowaMierniki elektroniczneNarzędzia do lutowania na miękko, lutowania na twardo, obróbki powierzchni oraz maszyny i urządzenia do natryskiwania na gorącoKable światłowodoweAparatura światłowodowa

Wykonawcy

5 przyznanych

SUPPLY24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
26 999,73 PLN
SUPPLY24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
70 998,06 PLN
ARTUR DYRDAMaków Podhalański, PL
135 821,79 PLN
MARCIN PUŹNIAKKrzeszów, PL
134 688,69 PLN
SUPPLY24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
90 995,4 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.