Umieszczenie radarowych wyświetlaczy prędkości na drogach powiatowych na terenie Powiatu Nowotarskiego

Powiatowy Zarzad Dróg w Nowym Targu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00248944
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00248944/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2021-10-28 09:55
Lokalizacja
Nowy Targ, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-575d74ed-2b3b-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
491931399
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Znaki i znaki podświetloneInstalowanie znaków drogowych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00248944 z dnia 2021-10-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Umieszczenie radarowych wyświetlaczy prędkości na drogach powiatowych na terenie Powiatu Nowotarskiego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zarzad Dróg w Nowym Targu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491931399

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Szpitalna 14

1.5.2.) Miejscowość: Nowy Targ

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-400

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski

1.5.7.) Numer telefonu: 182662888

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi.pzd@nowotarski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://pzd.nowotarski.org.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/pzd_nowotarski

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Zarządzanie drogami powiatowymi

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Umieszczenie radarowych wyświetlaczy prędkości na drogach powiatowych na terenie Powiatu Nowotarskiego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-575d74ed-2b3b-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00248944

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003225/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Umieszczenie radarowych wyświetlaczy prędkości na drogach powiatowych na terenie Powiatu Nowotarskiego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00229692/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PZD-ZP.261.28.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem 19 interaktywnych i jednorodnych radarowych wyświetlaczy prędkości.
2. Radarowe wyświetlacze prędkości należy dostarczyć i zamontować w ciągu dróg powiatowych terenie Powiatu Nowotarskiego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34992000-7 - Znaki i znaki podświetlone

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W niniejszym postępowaniu wpłynęła 1 oferta, która na podstawie art.226 ust.1 pkt 8 w związku z art.224 ust.6 ustawy – Prawo zamówień publicznych, została odrzucona przez Zamawiającego.
2021-10-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy