Wymianę lamp sodowych na lampy ledowe w oświetleniu ulicznym
GMINA GRODZISK MAZOWIECKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00249061
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00249061/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2021-10-28 10:30
- Lokalizacja
- Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f2ed0b61-871b-11eb-86b1-a64936a8669f
- Identyfikator
- 5291745901
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00249061 z dnia 2021-10-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Wymianę lamp sodowych na lampy ledowe w oświetleniu ulicznym
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GRODZISK MAZOWIECKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269137
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. T. Kościuszki 12A
1.5.2.) Miejscowość: Grodzisk Mazowiecki
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-825
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@grodzisk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.grodzisk.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wymianę lamp sodowych na lampy ledowe w oświetleniu ulicznym2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f2ed0b61-871b-11eb-86b1-a64936a8669f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00249061
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00010776/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.4 Zakup i montaż opraw oświetleniowych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00019551/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 12 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
1. Podstawa prawna art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy z 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2019 r. poz. 2019 i 2020 r. poz. 288, 1492 i 1517), dalej w skrócie „PZP".
Wskaźnik za listopad 2020r. wyniósł 90,31%. Spółka będzie monitorowała na bieżąco wysokość tego wskaźnika.
Szczegółowe uzasadnienie znajduje się na www.bip.grodzisk.pl i platformie zakupowej w pliku zamówienie z wolnej ręki w posterowaniu ZP.271.15.2021
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.15.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 406378,80 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiotem zamówienia jest wykonie robót modernizacji istniejącego oświetlenia ulicznego w Grodzisku Mazowieckim poprzez dostawę wraz z wymianą lamp sodowych na lampy LED.
2) Lokalizacja lamp wraz z wykazem ilościowym opraw przyjętych do realizacji zamówienia została wyszczególniona w tabeli poniżej.
Nazwa Ilość opraw
70W Ilość opraw 100W
ul. Chrzanowska 54
Droga gminna Chrzanów Duży od nr 16 do 41 29
ul. Polnej Róży, Szyszkowa 37 10
ul. Traugutta od PKP do ul Matejki 19
ul. Radziejowicka 118
ul.3 Maja 20
ul. Bartniaka 25
ul. Żydowska 13
ul. Orlicz Dreszera 62
ul.Widokowa od klasztoru do ul. Gościnnej 30
ul. Graniczna – ul Zachodnia 67
ul. Wiejska – ul. Grodzka 25
Kady, ul. Środkowa 59
Razem 568 opraw.
4.5.3.) Główny kod CPV: 31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 499845,92 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 499845,92 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 499845,92 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Gospodarki Komunalnej w Grodzisku Mazowieckim Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 146470221
7.3.3) Ulica: Chrzanów Duży 15a
7.3.4) Miejscowość: Chrzanów Duży
7.3.5) Kod pocztowy: 05-825
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-04-06
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 499845,92 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 200 dni
| 2021-10-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |