Wykonanie sieci okablowania strukturalnego w Urzędzie Gminy w Przytyku
Gmina Przytyk
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00248978
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00248978/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-28 10:05
- Lokalizacja
- Przytyk, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-79afcb9a-1220-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 9482380424
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00248978 z dnia 2021-10-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie sieci okablowania strukturalnego w Urzędzie Gminy w Przytyku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Przytyk
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223936
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Zachęta 57
1.5.2.) Miejscowość: Przytyk
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-650
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.7.) Numer telefonu: 486180095
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: katarzyna.wojcieszak@przytyk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.przytyk.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://przytyk.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie sieci okablowania strukturalnego w Urzędzie Gminy w Przytyku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-79afcb9a-1220-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00248978
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002766/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Wykonanie sieci okablowania strukturalnego w Urzędzie Gminy w Przytyku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00180196/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.6.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 163810,78 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na wykonaniu sieci okablowania strukturalnego w budynku Urzędu Gminy w Przytyku przy ul. Zachęta 57, dz. nr 52/5.
W budynku przewidziano budowę sieci teleinformatycznej ( komputerowa LAN i telefonicznej) skrętką nieekranowaną 4x2x23AWG, 250 MHz, Klasy E o rozszerzonej charakterystyce do 475 MHz / 1 Gb/s / Kategorii 6 LSOH klasyfikacja ogniowa (Euroklasa) Dca:
- okablowanie w budynku będzie sprowadzone do projektowanego Głównego Punktu Dystrybucyjnego GPD w Serwerowni nr 25 na I-piętrze;
- instalacja logiczna obejmuje 72 gniazda 2xRJ45 kat. 6,
W zakresie wykonania okablowania strukturalnego (sieci komputerowej i telefonicznej).
Zakres robót obejmuje wykonanie:
Instalacja okablowania strukturalnego - komputerowa:
- Instalacja okablowania - komputerowa,
- Główny Punkt Dystrybucyjny GPD,
- Stanowiska robocze elektryczno-logiczne PEL,
- Okablowanie pionowe światłowodowe,
- Bezprzewodowe punkty dostępowe Wi-Fi do sieci WLAN
- Odbiór i pomiary okablowania
Instalacja okablowania strukturalnego - telefoniczne:
- Przyłącze telefoniczne zewnętrzne,
- Instalacja okablowania - telefoniczna,
- Stanowiska robocze elektryczno-logiczne PE,
- Centrala telefoniczna CT,
- Roboty demontażowe
Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Dokumentacja projektowa, Przedmiar robót, Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych. stanowiące Załącznik nr 8 SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45314320-0 - Instalowanie okablowania komputerowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 154980,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 218890,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 154980,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BESTEL Przemysław Senderowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8111701247
7.3.3) Ulica: Azalii 23
7.3.4) Miejscowość: Nowa Wola
7.3.5) Kod pocztowy: 05-500
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-10-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 154980,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
| 2021-10-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |