Wybór Generalnego Wykonawcy dla zadania pn. Termomodernizacja obiektu Zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia Św. Wincentego a Paulo w Przasnyszu w systemie zaprojektuj i wybuduj.
ZGROMADZENIE S.S. MIŁOSIERDZIA ŚW.WINCENTEGO A PAULO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00249389
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00249389/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-28 12:04
- Lokalizacja
- Przasnysz, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e14141a1-1bea-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7611424342
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00249389 z dnia 2021-10-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wybór Generalnego Wykonawcy dla zadania pn. Termomodernizacja obiektu Zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia Św. Wincentego a Paulo w Przasnyszu
w systemie zaprojektuj i wybuduj.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZGROMADZENIE S.S. MIŁOSIERDZIA ŚW.WINCENTEGO A PAULO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 00622717600166
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Świerczewo 9 lokal 9
1.5.2.) Miejscowość: Przasnysz
1.5.3.) Kod pocztowy: 06-300
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ekonomat@poczta.fm
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://szarytki.waw.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e14141a1-1bea-11ec-b885-f28f916880731.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Kościelna osoba prawna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wybór Generalnego Wykonawcy dla zadania pn. Termomodernizacja obiektu Zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia Św. Wincentego a Paulo w Przasnyszuw systemie zaprojektuj i wybuduj.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e14141a1-1bea-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00249389
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00189304/03
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: P/2/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 5000000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Ocieplenie stropu zewnętrznego;
• Ocieplenie stropu na strychu nieogrzewanym;
• Remont pokrycia dachowego, wykonanie podłogi na izolacji na strychu oraz wymiana 8 okien na strychu;
• Ocieplenie ścian zew. Cz. D budynku;
• Ocieplenie ścian piwnic i w gruncie;
• Wymiana stolarki okiennej w całym budynku, wraz z montażem nawiewników higrosterowalnych;
• Ocieplenie ścian zew. cz. A, B oraz C budynku;
• Wymiana stolarki drzwi zewnętrznych na aluminiową ciepłą;
• Ocieplenie dachu i stropodachu wełną mineralną, wymiana pokrycia dachowego i remont więźby dachowej;
• Demontaż instalacji, montaż przewodów ciepłej wody i cyrkulacji, ocieplenie przewodów, montaż zaworów termostatycznych na cyrkulacji montaż armatury wodooszczędnej przy umywalkach, wannach i prysznicach;
• Wymiana grzejników, montaż zaworów termostatycznych zdalnie sterowanych (radiowych), wymiana przewodów,
• Wymiana węzła cieplnego na kompaktowy;
• Modernizacja punktów świetlnych i wymiana na nowe LED oraz podpięcie do systemu zarządzania energią BEMS;
• Wykonanie instalacji fotowoltaicznej;
• Dostawa i montaż elektronicznego systemu zarządzania energią w budynku BEMS, zarządzającego wszystkimi instalacjami wewnętrznymi budynku tj. c.o., c.w.u. oświetlenie
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, która zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówieniaSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 5892000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 7749000,00 PLN
| 2021-10-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |