„Przebudowa drogi gminnej nr 110334 C w miejscowości Szafarnia-Pólka”
GMINA RADOMIN
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00249654
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00249654/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-28 13:01
- Lokalizacja
- Radomin, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a7dd198f-0fa8-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5030023899
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00249654 z dnia 2021-10-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa drogi gminnej nr 110334 C w miejscowości Szafarnia-Pólka”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA RADOMIN
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118603
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Radomin 1a
1.5.2.) Miejscowość: Radomin
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-404
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki
1.5.7.) Numer telefonu: 56 683 75 22
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@radomin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.radomin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.radomin.pl / http://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Przebudowa drogi gminnej nr 110334 C w miejscowości Szafarnia-Pólka”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a7dd198f-0fa8-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00249654
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000121/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Przebudowa drogi gminnej nr 110334 C w miejscowości Szafarnia-Pólka
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00219311/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ROZ.271.5.2021.PSz
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 650000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Projektowana przebudowa zlokalizowana jest na działkach nr 152/1, 160, 164, 174, 175/5, 176/4 – obręb 0013 Szafarnia. Na przedmiotowym odcinku droga gminna nie posiada skrzyżowań z innymi drogami. Istniejąca droga gminna w miejscowości Szafarnia-Pólka posiada nawierzchnię utwardzoną kruszywem naturalnym.
Odcinek drogi gminnej będący zakresem opracowania zlokalizowany jest w granicach obszaru rozproszonej zabudowy rolnej i mieszkalnej. Droga gminna od początku opracowania 0+000 km drogi gminnej nr 110334 C posiada nawierzchnię w bardzo złym stanie technicznym. Posiada pobocza gruntowe bez rowów. Na chwilę obecną nawierzchnia drogi gminnej nie posiada prawidłowego przekroju poprzecznego z uwagi na występujące przegięcia, zaniżenia nawierzchni. Na terenie objętym opracowaniem nie występuje zadrzewienie kolidujące z przebudową.
Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera przedmiar robót, dokumentacja projektowa oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych (załącznik nr 7), jako materiał do obliczenia ceny oferty. Sporządzony przez wykonawcę i załączony do oferty stanowi dokument do rozliczenia zadania.
Przy przygotowaniu oferty zaleca się korzystanie ze wzorów druków załączonych do SWZ. Wykonawca może sporządzić własne druki jednak ich treść musi być zgodna z treścią druków przygotowanych przez zamawiającego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 695657,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 695657,50 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 695657,50 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "MAR-DAR" Marian Tompalski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 893-121-08-38
7.3.3) Ulica: -
7.3.4) Miejscowość: Makówiec 53, gmina Chrostkowo
7.3.5) Kod pocztowy: 87-602
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-10-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 695657,50 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-12-02| 2021-10-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |