Remont drogi BIEDOSZYCE położonej na dz.ewid. 2215 położonej w Błażkowej oraz remont cząstkowy dróg gminnych
Gmina Brzyska
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00249647
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00249647/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-28 13:00
- Lokalizacja
- Brzyska, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-33995b78-0be4-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6851600269
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty drogoweRoboty w zakresie budowy dróg
Wykonawcy
2 przyznane
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00249647 z dnia 2021-10-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi BIEDOSZYCE położonej na dz.ewid. 2215 położonej w Błażkowej oraz remont cząstkowy dróg gminnych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Brzyska
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440270
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: brak
1.5.2.) Miejscowość: Brzyska
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-212
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.7.) Numer telefonu: 134262942
1.5.8.) Numer faksu: 134460107
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: budownictwo@brzyska.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminabrzyska.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont drogi BIEDOSZYCE położonej na dz.ewid. 2215 położonej w Błażkowej oraz remont cząstkowy dróg gminnych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-33995b78-0be4-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00249647
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00008053/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Remont drogi gminnej BIEDOSZYCE oraz zakup emulsji
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00171168/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: B.271.10.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 62883,38 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
- Remont drogi gminnej ‘’BIEDOSZYCE’’ na dz. ewid. 2215 w km 0+206-0+292 w miejscowości Błażkowa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w zał. 1 do niniejszego SWZ.4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.5.) Wartość części: 41013,98 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
- Remonty cząstkowe nawierzchni bitumicznych dróg gminnych publicznych i wewnętrznych na terenie gminy Brzyska (tzw. ‘’REMONTER’’),Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w zał. 2 do niniejszego SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.5.) Wartość części: 21869,40 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
| 2021-10-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |