Wykonywanie przeglądów technicznych, napraw i utrzymanie w ruchu sprzętu medycznego.
Samodzielny Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00253745
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-11-02 14:06
- Lokalizacja
- Piotrków Trybunalski, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7712295780
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń medycznych i precyzyjnych
Wykonawcy
59 przyznanych
MAREK STANIEWSKISulejów, PL
3402 PLNMAREK STANIEWSKISulejów, PL
6400,08 PLNMAREK STANIEWSKISulejów, PL
3348 PLNMAREK STANIEWSKISulejów, PL
604,8 PLNJACEK KOBIAŁKAWarszawa, PL
1745,28 PLNJACEK KOBIAŁKAWarszawa, PL
2235,6 PLNJACEK KOBIAŁKAWarszawa, PL
8526,6 PLNJACEK KOBIAŁKAWarszawa, PL
481,68 PLNJACEK KOBIAŁKAWarszawa, PL
1026 PLNZALIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
2106 PLNJACEK KOBIAŁKAWarszawa, PL
1258,2 PLNJACEK KOBIAŁKAWarszawa, PL
2324,16 PLNJACEK KOBIAŁKAWarszawa, PL
1019,52 PLNJACEK KOBIAŁKAWarszawa, PL
1019,52 PLNJACEK KOBIAŁKAWarszawa, PL
1398,6 PLNJACEK KOBIAŁKAWarszawa, PL
1425,6 PLNJACEK KOBIAŁKAWarszawa, PL
1269 PLNMAREK STANIEWSKISulejów, PL
3240 PLNGE MEDICAL SYSTEMS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
6760,8 PLNSK-MED SYSTEMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
3445,2 PLNZALIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
1728 PLNPOLYMED POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄStare Babice, PL
11 664 PLNZALIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
486 PLNJACEK KOBIAŁKAWarszawa, PL
3736,8 PLNZALIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
1674 PLNZALIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
2808 PLNSTERIMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄStanisławów, PL
15 228 PLNSTERIMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄStanisławów, PL
12 096 PLNZALIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
2808 PLNSK-MED SYSTEMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
2689,2 PLNMAREK STANIEWSKISulejów, PL
5238 PLNZALIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
4050 PLNMAREK STANIEWSKISulejów, PL
2354,4 PLNMAREK STANIEWSKISulejów, PL
2376 PLNMAREK STANIEWSKISulejów, PL
3780 PLNMAREK KWIATKOWSKIŁódź, PL
8640 PLNZALIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
1020,6 PLNZALIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
4924,8 PLNMAREK STANIEWSKISulejów, PL
993,6 PLNMAREK STANIEWSKISulejów, PL
1026 PLNZALIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
2052 PLNZALIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
2322 PLNZALIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
2970 PLNZALIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
2268 PLNZALIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
1836 PLNJACEK KOBIAŁKAWarszawa, PL
577,8 PLNJACEK KOBIAŁKAWarszawa, PL
1648,08 PLNJACEK KOBIAŁKAWarszawa, PL
481,68 PLNZALIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
2916 PLNSK-MED SYSTEMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
1760,4 PLNOPTOTECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWANiepołomice, PL
15 744,24 PLNPLS SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBiałystok, PL
1895,4 PLNMAREK STANIEWSKISulejów, PL
30 974,4 PLNMAREK STANIEWSKISulejów, PL
2332,8 PLNMAREK STANIEWSKISulejów, PL
8605,44 PLNMAREK STANIEWSKISulejów, PL
7633,44 PLNMAREK STANIEWSKISulejów, PL
5248,8 PLNMAREK STANIEWSKISulejów, PL
9720 PLNMAREK STANIEWSKISulejów, PL
20 476,8 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.