Przebudowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego w miejscowości Srebrna, gm. Szumowo

Gmina Szumowo

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00249689
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00249689/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-10-28 13:11
Lokalizacja
Szumowo, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d5092d13-fb6c-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
7231629753
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych z edukacją i badaniamiRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychRoboty w zakresie instalacji elektrycznychInstalowanie systemów alarmowych i antenInstalowanie urządzeń elektrycznego ogrzewania i innego sprzętu elektrycznego w budynkachRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty instalacyjne hydrauliczneRoboty instalacyjne kanalizacyjneRoboty remontowe i renowacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

KRZYSZTOF ROKICKISzumowo, PL · lot 0
573 983,09 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00249689 z dnia 2021-10-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego w miejscowości Srebrna, gm. Szumowo

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Szumowo

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450670290

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 1 Maja

1.5.2.) Miejscowość: Szumowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 18-305

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński

1.5.7.) Numer telefonu: 864768011

1.5.8.) Numer faksu: 864768012

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@szumowo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: ug-szumowo.pbip.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/Postepowania/0bc327ee-fa77-4027-b8c2-35ff934a3e32

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego w miejscowości Srebrna, gm. Szumowo

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d5092d13-fb6c-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00249689

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000748/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Przebudowa wraz ze zmianą sposobu użytkowania budynku mieszkalnego na budynek usługowy - zespół wychowania przedszkolnego z częścią mieszkalną.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RRG.271.5.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 600000 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Inwestycja obejmuje przebudowę budynku mieszkalnego, utwardzenie terenu kostką, zagospodarowanie i ukształtowanie terenu wokół budynku.
2. Szczegółowy zakres robót budowlanych obejmujących wykonanie przedmiotu zamówienia przedstawiają załączniki Nr 6-7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45214000-0 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych z edukacją i badaniami

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45312000-7 - Instalowanie systemów alarmowych i anten

45315000-8 - Instalowanie urządzeń elektrycznego ogrzewania i innego sprzętu elektrycznego w budynkach

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 573983,09 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 573983,09 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 573983,09 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "Euromax" Krzysztof Rokicki

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 450721188

7.3.3) Ulica: 1 Maja 12

7.3.4) Miejscowość: Szumowo

7.3.5) Kod pocztowy: 18-305

7.3.6.) Województwo: podlaskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 573983,09 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2021-11-30
2021-10-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane