Remont, przebudowa i dostosowanie toalet do potrzeb osób niepełnosprawnych w budynku głównym szkoły Zespołu Placówek Szkolno – Wychowawczych w Głogowie, przy ul. Sportowej 1.
Powiat Głogowski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00249872
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00249872/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-28 13:46
- Lokalizacja
- Głogów, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2ea656f3-2a86-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6932130595
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00249872 z dnia 2021-10-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont, przebudowa i dostosowanie toalet do potrzeb osób niepełnosprawnych w budynku głównym szkoły Zespołu Placówek Szkolno – Wychowawczych w Głogowie, przy ul. Sportowej 1.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Głogowski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647216
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Sikorskiego 21
1.5.2.) Miejscowość: Głogów
1.5.3.) Kod pocztowy: 67-200
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rz@powiat.glogow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat.glogow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/powiat.glogow1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont, przebudowa i dostosowanie toalet do potrzeb osób niepełnosprawnych w budynku głównym szkoły Zespołu Placówek Szkolno – Wychowawczych w Głogowie, przy ul. Sportowej 1.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2ea656f3-2a86-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00249872
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00007794/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Remont, przebudowa i dostosowanie toalet do potrzeb osób niepełnosprawnych w budynku głównym szkoły Zespołu Placówek Szkolno - Wychowawczych w Głogowie, przy ul. Sportowej 1
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
„Poprawa stanu infrastruktury szkół i placówek Powiatu Głogowskiego prowadzących kształcenie zawodowe”. Projekt realizowany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00228241/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RZ.272.10.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. „REMONT, PRZEBUDOWA i DOSTOSOWANIE TOALET DO POTRZEB OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH W BUDYNKU GŁÓWNYM SZKOŁY ZESPOŁU PLACÓWEK SZKOLNO – WYCHOWAWCZYCH W GŁOGOWIE PRZY UL. SPORTOWEJ 1”.
Zadanie realizowane jest w ramach projektu pn. „Poprawa stanu infrastruktury szkół i placówek Powiatu Głogowskiego prowadzących kształcenie zawodowe”. Projekt realizowany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
3. Zakres robót obejmuje w szczególności:
- skucie istniejących płytek oraz posadzek,
- wyburzenia ścian działowych z cegły ceramicznej, demontaż instalacji i urządzeń sanitarnych, demontaż stolarki drzwiowej,
- budowa ścian działowych z GK,
- montaż nowej stolarki drzwiowej (wewnętrznej),
- wykonanie nowych posadzek i wykładzin,
- wykonanie tynków i malowanie ścian wewnętrznych,
- malowanie ścian,
- montaż systemowych ścianek działowych z płyt HPL,
- montaż urządzeń sanitarnych,
- modernizacja i przebudowa wewnętrznych instalacji wod-kan wraz z wymianą istniejących pionów kanalizacyjnych,
- modernizacja instalacji C.O. w zakresie rur oraz wymiany i montażu grzejników,
- modernizacja i przebudowa wewnętrznych instalacji elektrycznych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt 1 ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.W przedmiotowym postępowaniu nie została złożona żadna oferta.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2021-10-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |