REWITALIZACJA TERENU STAREGO SZPITALA PRZY ULICY ŚW. WINCENTEGO W ŚWIECIU
Gmina Świecie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00250657
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00250657/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-29 08:54
- Lokalizacja
- Świecie, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f0d36c72-1aab-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5591003606
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00250657 z dnia 2021-10-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
REWITALIZACJA TERENU STAREGO SZPITALA PRZY ULICY ŚW. WINCENTEGO W ŚWIECIU
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Świecie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092351067
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wojska Polskiego 124
1.5.2.) Miejscowość: Świecie
1.5.3.) Kod pocztowy: 86-100
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL618 - Świecki
1.5.7.) Numer telefonu: 523332310
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@swiecie.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.swiecie.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/swiecie1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
REWITALIZACJA TERENU STAREGO SZPITALA PRZY ULICY ŚW. WINCENTEGO W ŚWIECIU2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f0d36c72-1aab-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00250657
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001862/19/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Rewitalizacja Starego Szpitala w Świeciu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00186675/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OR-IN.271.22.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest Rewitalizacja terenu Starego Szpitala przy ulicy Św. Wincentego w Świeciu w zakresie :
• remont dróg dojazdowych, parkingów i zagospodarowanie terenu zieleni przy starym szpitalu w Świeciu
• przebudowa kanalizacji ogólnospławnej na terenie starego szpitala
• rozbiórka budynku hydroforni i budowa ściany oddziaływania pożarowego
- remont terenu przy starym szpitalu w Świeciu obejmuje swoim zakresem wykonanie nowych dróg dojazdowych i manewrowych oraz uporządkowanie terenu parkowania pojazdów poprzez powstanie nowych miejsc postojowych. Szerokość dróg waha się od 5,24 do 6,00 m.
Nawierzchnia wykonana będzie z kostki brukowej betonowej gr. 8 cm koloru grafitowego z paskiem z jednego koloru szarego.
Chodniki, zjazdy oraz ciąg komunikacyjny dla pieszych przed budynkiem głównym szpitala należy wykonać z kostki gr.8cm koloru szarego.
Na drogach dojazdowych należy wyznaczyć dwa przejścia dla pieszych kostką koloru szarego. Miejsca postojowe o wymiarach 2,50 x 5,00 m oraz miejsca dla osób niepełnosprawnych o wymiarach 3,60 x 5,00 x 5,50 m.
Nawierzchnia wykonana będzie z płyt betonowych sjeneńskich gr. 10 cm koloru szarego wypełnionych grysem bazaltowym 2/5 mm
Nawierzchnię dróg i miejsc postojowych ograniczono krawężnikiem betonowym o wymiarach 15 x 30 x 100 cm oraz 15 x 22 x 100 cm ułożonego na podsypce cementowo - piaskowej gr. 5 cm i na ławie betonowej 15x 35 cm z oporem 15 x 20 cm z betonu klasy C12/15. Krawężnik 15 x 30 x 100 cm wystający ponad nawierzchnię 10 cm, zaś krawężnik 15 x 22 x 100 cm wystający ponad nawierzchnię 2 cm. Tereny zielone należy wykonać trawą z rolki, a częściowo siewem wraz z humusowaniem.
W związku z prowadzonym remontem istnieje potrzeba wycięcia 17 drzew kolidujących z planowaną inwestycją jak również likwidację studni głębinowej wraz z rozbiórką budynku hydroforni i starego ogrodzenia terenu z siatki – 83,5 m.
Oświetlenie terenu – zadanie to obejmuje wybudowanie kablowego obwodu oświetleniowego
0,4 kV, w skład którego wchodzi 10 słupów oświetlenia parkowego wysokości od 4,92 m do 5,74 m z oprawami oświetleniowymi typu LED 33 W i 58 W opartych na fundamentach prefabrykowanych.
Przebudowa kanalizacji ogólnospławnej obejmuje swoim zakresem wykonanie ;
- rozbiórkę istniejącej kanalizacji i studni z betonu i PCV o śr. z zakresu od DN 150 mm do
DN 250 mm. Nową kanalizację grawitacyjną z rur PVC – U z kielichem standardowym.
Klasa sztywności obwodowej rury – SN 8. Średnica rur DN 315 mm. Długość kanału wynosi 166,8 m. Do układu kanalizacji grawitacyjnej jako uzbrojenie sieci zbudowane zostaną studnie w ilości 11 szt., dwie studnie o śr 1200 mm i 9 studni o śr. 600 mm.
UWAGA – materiał rozbiórkowy w postaci agregat prądotwórczy i studnia głębinowa
stanowią materiał rozbiórkowy inwestora, który po demontażu należy
zdeponować we wskazane przez niego miejsce.
W ramach realizacji zadania Wykonawca zobowiązany jest również do:
• zapewnienie znaków niezbędnych do wprowadzenia oznakowania tymczasowej organizacji ruchu pieszych i pojazdów.
• wykonania prac geodezyjnych i wykonania geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczejSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ – w dokumentacji technicznej, w skład której wchodzi Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych oraz Projekt Techniczny oraz Przedmiar Robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45223300-9 - Roboty budowlane w zakresie parkingów
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45231100-6 - Ogólne roboty budowlane związane z budową rurociągów
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1649684,19 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1845171,92 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1649684,19 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Drogowo Mostowy Spółka z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5590000451
7.3.3) Ulica: ul. Wojska Polskiego 78/1
7.3.4) Miejscowość: Świecie
7.3.5) Kod pocztowy: 86-105
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-10-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1649684,19 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 8 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-10-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |