Przebudowa drogi gminnej ul. Strusia w m. Trzebiatów

Gmina Trzebiatów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00249754
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00249754/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-10-28 13:24
Lokalizacja
Trzebiatów, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4671155e-29dd-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
8571802317
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie różnych nawierzchni

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00249754 z dnia 2021-10-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej ul. Strusia w m. Trzebiatów

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Trzebiatów

1.3.) Oddział zamawiającego: Zarząd Dróg Gminnych i Gospodarki Komunalnej

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 812564429

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Sportowa 19

1.5.2.) Miejscowość: Trzebiatów

1.5.3.) Kod pocztowy: 72-320

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zdgigk.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.zdgigktrzebiatow.naszbip.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/Postepowania/8977d6e8-3546-48db-84f5-b1cc5aac7cbe

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi gminnej ul. Strusia w m. Trzebiatów

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4671155e-29dd-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00249754

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00228151/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZDGiGK 261/3/2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest „Przebudowa drogi gminnej ul. Strusia w m. Trzebiatów”.
2. Zakres przebudowy obejmuje:
a) roboty pomiarowe przy robotach ziemnych dla dróg w terenie równinnym wraz z obsługą geodezyjną,
b) roboty przygotowawcze w tym: rozebranie krawężników betonowych, cięcie nawierzchni z mas mineralno – asfaltowych, mechaniczne rozebranie nawierzchni z mas mineralno – bitumicznych;
c) wykonanie podbudowy z gruntocementu gr. 12cm po zagęszczeniu oraz z kruszywa łamanego gr. 20cm po zagęszczeniu wraz z profilowaniem i zagęszczeniem podłoża;
d) ustawienie krawężników betonowych na ławie betonowej z oporem oraz obrzeży betonowych na podsypce pisakowej;
e) ułożenie nawierzchni z kostki brukowej betonowej na podsypce cementowo –piaskowej;
f) wykonanie oznakowania pionowego w tym ustawienie znaków drogowych zakazu, nakazu, ostrzegawczych i informacyjnych;
g) regulacja pionowa studzienek; włazy kanałowe oraz zawory wodociągowe i gazowe;
h) roboty wykończeniowe w tym plantowanie powierzchni wraz z obsianiem poboczy w ziemi urodzajnej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z dyspozycją w/w przepisu postępowanie o udzielenie zamówienia unieważnia się, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

2021-10-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane