Budowa latarni oświetleniowych „Światło na Kormoranie”
ZARZĄD DRÓG ZIELENI I TRANSPORTU W OLSZTYNIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00249915
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00249915/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-28 13:52
- Lokalizacja
- Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f4d38ccb-0af6-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7393851186
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00249915 z dnia 2021-10-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa latarni oświetleniowych „Światło na Kormoranie”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG, ZIELENI I TRANSPORTU W OLSZTYNIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 281358034
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Ryszarda Knosały 3 lokal 5B
1.5.2.) Miejscowość: Olsztyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 10-015
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zdzit.olsztyn.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdzit.olsztyn.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gminaolsztyn.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa latarni oświetleniowych „Światło na Kormoranie”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f4d38ccb-0af6-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00249915
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00009171/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Światło na Kormoranie - Os. Kormoran
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00166381/07
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: NZ.2510.39.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest budowa sieci oświetlenia „Światło na Kormoranie” w zakresie:
1. Budowa latarni zasilanych z SO-138
2. Modernizacja SO-138 do Systemu LEDMICON
3. Montaż 26 kompletów latarni oświetleniowych – bez aparatów systemu sterowania oświetleniem jednakże osprzęt latarni przygotowany do późniejszego montażu systemu sterowania
4. Budowa linii kablowej YAKXS 4x25 mm2 – 928 m
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 4 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Ze względu na przedłużający się termin otrzymania pozwolenia na budowę Zamawiający 6 - krotnie zmieniał termin składania ofert. Jako ostateczny termin składania ofert został wskazany dzień 29.10.2021 r. Ze względu na bliżej nieznany termin otrzymania pozwolenia na budowę na ww. inwestycję, dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione, z uwagi na brak możliwości wykonania zadania w bieżącym roku.| 2021-10-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |