Budowa domku letniskowego rekreacji indywidualnej, wraz z wewnętrznymi instalacjami sanitarnymi i elektrycznymi oraz wyposażeniem, na terenie OSW „Bażyna” w Pogorzelicy

Nadleśnictwo Gryfice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00250694
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00250694/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-10-29 09:07
Lokalizacja
Gryfice, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b8bd1a1b-17b6-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
8570206949
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie zagospodarowania terenuObiekty rekreacyjneRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

Wykonawcy

1 przyznane

JOANNA FROSTNiechorze, PL · lot 0
332 100 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00250694 z dnia 2021-10-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa domku letniskowego rekreacji indywidualnej, wraz z wewnętrznymi instalacjami sanitarnymi i elektrycznymi oraz wyposażeniem, na terenie OSW „Bażyna” w Pogorzelicy

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Nadleśnictwo Gryfice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 810539120

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Osada Zdrój, 1

1.5.2.) Miejscowość: Gryfice

1.5.3.) Kod pocztowy: 72-300

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński

1.5.7.) Numer telefonu: +48 913843321

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gryfice@szczecin.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gryfice.szczecin.lasy.gov.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Gryfice

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Gospodarka Leśna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa domku letniskowego rekreacji indywidualnej, wraz z wewnętrznymi instalacjami sanitarnymi i elektrycznymi oraz wyposażeniem, na terenie OSW „Bażyna” w Pogorzelicy

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b8bd1a1b-17b6-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00250694

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00058607/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Budowa domku letniskowego, rekreacji indywidualnej wraz z wewnętrznymi instalacjami sanitarnymi i elektronicznymi oraz wyposażeniem, na terenie OSW "Bażyna" w Pogorzelicy

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00194114/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Proponuje się zaprosić do negocjacji jednego wykonawcę, ponieważ w ogłoszonym uprzednio postępowaniu prowadzonym w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SA.270.1.3.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 252566,98 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia wykonanie robót budowlanych obejmujących budowę
jednego domku letniskowego rekreacji indywidualnej wraz z wewnętrznymi instalacjami sanitarnymi i elektrycznymi oraz wyposażeniem, na terenie Ośrodka Szkoleniowo-Wypoczynkowego „Bażyna” w Pogorzelicy, ul. Wojska Polskiego 15, działka nr 52/8 – na podstawie Decyzji pozwolenia na budowę Nr 75/2016 z dnia 22.02.2016 r. (znak sprawy: UAiB.6740.36.2016.KC).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45212140-9 - Obiekty rekreacyjne

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 332100,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 332100,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 332100,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Joanna Frost Tartak Rogozina Firma Produkcyjno-Handlowa

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7272295496

7.3.3) Ulica: Rogozina 7B

7.3.4) Miejscowość: Niechorze

7.3.5) Kod pocztowy: 72-350

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 332100 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

2021-10-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane