„Remont ciągów komunikacyjnych przy budynku nr 7 na terenie JW. w Białymstoku”.
25. Wojskowy Oddział Gospodarczy w Białymstoku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00250584
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00250584/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-29 08:25
- Lokalizacja
- Białystok, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4fc7d13e-2b3c-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5423224755
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00250584 z dnia 2021-10-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont ciągów komunikacyjnych przy budynku nr 7 na terenie JW. w Białymstoku”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: 25. Wojskowy Oddział Gospodarczy w Białymstoku
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 200689828
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kawaleryjska 70
1.5.2.) Miejscowość: Białystok
1.5.3.) Kod pocztowy: 15-325
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 25wog.kancelaria@ron.mil.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.25wog.wp.mil.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/25wog_wp1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Wojsko
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Remont ciągów komunikacyjnych przy budynku nr 7 na terenie JW. w Białymstoku”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4fc7d13e-2b3c-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00250584
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00006631/14/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.30 Remont ciągów komunikacyjnych przy budynku nr 7 na terenie JW w Białymstoku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00229173/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 38/W1/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 166262,09 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest remont ciągów komunikacyjnych na terenie Jednostki Wojskowej w Białymstoku przy ul. Kawaleryjskiej 70.
Roboty drogowe:
CPV: 45233220-7 Roboty w zakresie nawierzchni dróg
Zakres robót budowlanych – drogowych zgodnie ze specyfikacją techniczną i przedmiarami obejmuje:
Remont ciągów komunikacyjnych przy budynku nr 7:
Rozebranie (frezowanie) istniejącej nawierzchni z asfaltu lanego;
Rozebranie krawężników;
Transport gruzu i destruktu z frezowania (Wykonawca zagospodaruje odpady we własnym zakresie);
Wykonanie koryta pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni;
Wykonanie krawężników betonowych 15x30 cm, na ławie betonowej z oporem - beton C12/15;
Wykonanie podbudowy z kruszywa naturalnego stabilizowanego mechanicznie gr. 40 cm;
Wykonanie nawierzchni z mieszanki mineralno-asfaltowej (warstwa wiążąca gr. 5 cm, warstwa ścieralna gr. 4 cm).
Spływ wód opadowych należy zapewnić poprzez spadki do pobliskiego wpustu ulicznego.
Konstrukcja nawierzchni posiada następujące warstwy:
Warstwa ścieralna gr. 4 cm, mieszanka mineralno- bitumiczna AC 11S;
Warstwa wiążąca grubości 5 cm, mieszanka mineralno-bitumiczna AC 16W;
Podbudowa zasadnicza – warstwa z kruszywa naturalnego stabilizowanego mechanicznie grubości 40 cm (pospółki drogowej 0-31,5 mm o zawartości sumy frakcji żwirowej i kamienistej pomiędzy 10 a 50% według normy PN-B-02480:1986) wraz z zagęszczeniem Is≥1,0
Remont chodników przy budynku nr 77, w tym:
Demontaż chodników z betonowych płyt chodnikowych 50x50 oraz 35x35,
Wykonanie koryta pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni;
Transport ziemi i gruzu (Wykonawca zagospodaruje odpady we własnym zakresie)
Wykonanie podbudowy z kruszywa naturalnego stabilizowanego mechanicznie;
Wykonanie chodników z płyt chodnikowych 35x35x5 w kolorze szarym;
Istniejące zaniżenie niwelety chodnika uzupełnić gruntem z korytowania.
Konstrukcja nawierzchni posiada następujące warstwy:
Warstwa górna –płyta chodnikowa 35x35x5 w kolorze szarym
Podsypka pod kostkę z piasku grubości 5 cm
Podbudowa zasadnicza – warstwa z kruszywa naturalnego grubości 15 cm (pospółki drogowej 0-31,5 mm o zawartości sumy frakcji żwirowej i kamienistej pomiędzy 10 a 50% według normy PN-B-02480:1986) wraz z zagęszczeniem
Remont bieżni
Rozebranie (frezowanie) istniejącej nawierzchni z asfaltu lanego;
Rozebranie obrzeży;
Transport gruzu i destruktu z frezowania (Wykonawca zagospodaruje odpady we własnym zakresie);
Wykonanie koryta pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni;
Wykonanie podbudowy z kruszywa naturalnego stabilizowanego mechanicznie;
Ustawienie obrzeży betonowych 30x8 cm na podsypce cementowo-piaskowej;
Wykonanie nawierzchni z mieszanki mineralno-asfaltowej gr. 4 cm AC 5S;
Na terenie bieżni znajdują przyrządy gimnastyczne tj. drążek do podciągania wysokości ok. 2,5 o rozpiętości 3 m oraz dwie poręcze gimnastyczne o rozstawie ok. 2 m i wys. ok. 1,5 m wykonane z rur stalowych śred. 40 mm zamocowane na fundamentach betonowych. Należy je pozostawić w istniejącym miejscu lub zdemontować i ponownie zamontować po zakończeniu robót bitumicznych na fundamencie betonowym (jak dla znaków drogowych).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W wyznaczonym na dzień 28.10.2021r. godz. 09.00 terminie składania ofert wpłynęły dwie oferty złożone przez "PRZEDSIĘBIORSTWO EKSPLOATACJI ULIC I MOSTÓW" Sp. z o.o. o wartości 364 922,37 zł brutto oraz PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO - BUDOWLANE "SANBUD" Sp. z o.o. o wartości 348.000,00 zł brutto. Zgodnie z art. 222 ust. 4 ustawy Pzp przed otwarciem ofert Zamawiający udostępnił na stronie internetowej prowadzonego postępowania informację, iż na sfinansowanie niemniejszego zamówienia przeznaczono kwotę w wysokości 175 000,00 zł brutto.Wobec powyższego koszt najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę przeznaczoną na sfinansowanie niniejszego zamówienia. Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 348000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 364922,37 PLN
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Art. 255 ust. 3 ustawy Pzp: cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty| 2021-10-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |