Przebudowa drogi Kraszewice ul. Kaliska do Mącznik

Gmina Kraszewice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00250580
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00250580/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-10-29 08:24
Lokalizacja
Kraszewice, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-cf8a4967-e3c9-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
5140255317
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogowe

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA DROGOWEGO SPÓŁKA AKCYJNA W KALISZUKalisz, PL · lot 0
3 449 552,05 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00250580 z dnia 2021-10-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi Kraszewice ul. Kaliska do Mącznik

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kraszewice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250855446

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wieluńska 53

1.5.2.) Miejscowość: Kraszewice

1.5.3.) Kod pocztowy: 63-522

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@kraszewice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kraszewice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Kierowanie podstawowymi rodzajami działalności publicznej

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi Kraszewice ul. Kaliska do Mącznik

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cf8a4967-e3c9-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00250580

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004377/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Przebudowa drogi Kraszewice ul. Kaliska do Mącznik

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00112822/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: I.271.14.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia stanowi przebudowa drogi gminnej w Kraszewicach i Mącznikach– na podstawie projektu budowlano – wykonawczego „Przebudowa drogi Kraszewice ul. Kaliska do Mącznik” i zlokalizowane jest na terenie obrębu Kraszewice A - dz. nr 139/1, 139/2 oraz obrębu Mączniki - dz. nr 101 w gminie Kraszewice, powiat Ostrzeszowski, województwo Wielkopolskie.
Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
1) roboty przygotowawcze
2) obsługa budowy
3) robot rozbiórkowe
4) usunięcie krzewów
5) roboty ziemne
6) studzienki ściekowe
7) regulacja pionowa urządzeń
8) kanalizacja teletechniczna
9) poszerzenia drogi na łukach
10) poszerzenia drogi
11) roboty nawierzchniowe
12) ściek przykrawężnikowy
13) krawężniki, obrzeża
14) zjazdy
15) chodniki
16) perony autobusowe
17) wyniesione przejście dla pieszych
18) elementy bezpieczeństwa ruchu
19) oznakowanie pionowe, poziome, tablica informacyjna fds
20) roboty wykończeniowe
21) bariery ochronne
22) inwentaryzacja powykonawcza

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3449552,05 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5478498,20 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3449552,05 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego S.A. Kalisz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6181418538

7.3.3) Ulica: Noskowska 3-5

7.3.4) Miejscowość: Kalisz

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-10-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3449552,05 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 210 dni

2021-10-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane