„Poprawa bezpieczeństwa ruchu pieszych w obszarze oddziaływania przejść dla pieszych w województwie Łódzkim na rok 2021”
Powiat Zgierski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00254656
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00254656/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-11-03 10:13
- Lokalizacja
- Zgierz, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3e8a6b56-ff4f-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7322170007
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
8 przyznanych
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00254656 z dnia 2021-11-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Poprawa bezpieczeństwa ruchu pieszych w obszarze oddziaływania przejść dla pieszych w województwie Łódzkim na rok 2021”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Zgierski
1.3.) Oddział zamawiającego: Starostwo Powiatowe w Zgierzu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 472057661
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Sadowa 6a
1.5.2.) Miejscowość: Zgierz
1.5.3.) Kod pocztowy: 95-100
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki
1.5.7.) Numer telefonu: 42 2888153, 42 2888154, 42 2888156
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi_wojcik@powiat.zgierz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat.zgierz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/powiat_zgierz.1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Poprawa bezpieczeństwa ruchu pieszych w obszarze oddziaływania przejść dla pieszych w województwie Łódzkim na rok 2021”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3e8a6b56-ff4f-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00254656
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004280/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.26 Budowa przejścia dla pieszych na ul. 11 Listopada w Aleksandrowie Łódzkim
1.1.27 Przebudowa przejścia dla pieszych na drodze powiatowej Nr 5150 E przy Szkole Podstawowej w Leśmierzu
1.1.28 Przebudowa przejścia dla pieszych na ul. Głównej w Dąbrówce Wielkiej
1.1.29 Przebudowa przejścia dla pieszych na ul. Łowickiej w Głownie
1.1.30 Przebudowa przejścia dla pieszych na ul. Parzęczewskiej w Zgierzu
1.1.31 Przebudowa przejścia dla pieszych na ul. Targowej w Strykowie
1.1.32 Przebudowa przejścia dla pieszych na ul. Zgierskiej w pobliżu przedszkola miejskiego w Ozorkowie
1.1.33 Przebudowa przejścia dla pieszych w Parzęczewie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00157260/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.28.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 686991,87 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie nr 1 - „Budowa przejścia dla pieszych na ul. 11- go Listopada w Aleksandrowie Łódzkim”1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac projektowych oraz robót budowlanych w zakresie poprawy bezpieczeństwa ruchu pieszych w obszarze oddziaływania przejść dla pieszych
w województwie Łódzkim na rok 2021 w formule zaprojektuj i wybuduj. Przedmiot zamówienia został podzielony na 8 części w zależności od lokalizacji przejścia dla pieszych. Wykonawca zobowiązany jest w ramach jednego zadania wykonać kompleksowe prace projektowe jak i na ich podstawie zrealizować roboty budowlane na zadanie, na które składa ofertę.
2. Projekt pn: „Poprawa bezpieczeństwa ruchu pieszych w obszarze oddziaływania przejść dla pieszych w województwie Łódzkim na rok 2021” współfinansowany z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.
3. Zamawiający będzie oceniał ofertę Wykonawcy odrębnie w ramach każdej części na która składa ofertę. Ilekroć w dokumentacji zostanie użyte słowo części jest ono tożsame ze słowem zadanie. Szczegółowe opisy poszczególnych zadań są dostępne w dokumentach zamówienia dostępnych na stronie https://platformazakupowa.pl/pn/powiat_zgierz.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34992000-7 - Znaki i znaki podświetlone
45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
71322500-6 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie sygnalizacji ruchu drogowego
4.5.5.) Wartość części: 69105,69 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie nr 2 - „Przebudowa przejścia dla pieszych na drodze powiatowej nr 5150E przy Szkole Podstawowej w Leśmierzu”.1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac projektowych oraz robót budowlanych w zakresie poprawy bezpieczeństwa ruchu pieszych w obszarze oddziaływania przejść dla pieszych
w województwie Łódzkim na rok 2021 w formule zaprojektuj i wybuduj. Przedmiot zamówienia został podzielony na 8 części w zależności od lokalizacji przejścia dla pieszych. Wykonawca zobowiązany jest w ramach jednego zadania wykonać kompleksowe prace projektowe jak i na ich podstawie zrealizować roboty budowlane na zadanie, na które składa ofertę.
2. Projekt pn: „Poprawa bezpieczeństwa ruchu pieszych w obszarze oddziaływania przejść dla pieszych w województwie Łódzkim na rok 2021” współfinansowany z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.
3. Zamawiający będzie oceniał ofertę Wykonawcy odrębnie w ramach każdej części na która składa ofertę. Ilekroć w dokumentacji zostanie użyte słowo części jest ono tożsame ze słowem zadanie. Szczegółowe opisy poszczególnych zadań są dostępne w dokumentach zamówienia dostępnych na stronie https://platformazakupowa.pl/pn/powiat_zgierz.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34992000-7 - Znaki i znaki podświetlone
45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
45233261-6 - Roboty budowlane w zakresie przejść dla pieszych
45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
71322500-6 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie sygnalizacji ruchu drogowego
4.5.5.) Wartość części: 162601,63 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie nr 3 - „Przebudowa przejścia dla pieszych na ul. Głównej w Dąbrówce Wielkiej”1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac projektowych oraz robót budowlanych w zakresie poprawy bezpieczeństwa ruchu pieszych w obszarze oddziaływania przejść dla pieszych
w województwie Łódzkim na rok 2021 w formule zaprojektuj i wybuduj. Przedmiot zamówienia został podzielony na 8 części w zależności od lokalizacji przejścia dla pieszych. Wykonawca zobowiązany jest w ramach jednego zadania wykonać kompleksowe prace projektowe jak i na ich podstawie zrealizować roboty budowlane na zadanie, na które składa ofertę.
2. Projekt pn: „Poprawa bezpieczeństwa ruchu pieszych w obszarze oddziaływania przejść dla pieszych w województwie Łódzkim na rok 2021” współfinansowany z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.
3. Zamawiający będzie oceniał ofertę Wykonawcy odrębnie w ramach każdej części na która składa ofertę. Ilekroć w dokumentacji zostanie użyte słowo części jest ono tożsame ze słowem zadanie. Szczegółowe opisy poszczególnych zadań są dostępne w dokumentach zamówienia dostępnych na stronie https://platformazakupowa.pl/pn/powiat_zgierz.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34992000-7 - Znaki i znaki podświetlone
45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
71322500-6 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie sygnalizacji ruchu drogowego
4.5.5.) Wartość części: 69105,69 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie nr 4 - „Przebudowa przejścia dla pieszych na ul. Łowickiej w Głownie”1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac projektowych oraz robót budowlanych w zakresie poprawy bezpieczeństwa ruchu pieszych w obszarze oddziaływania przejść dla pieszych
w województwie Łódzkim na rok 2021 w formule zaprojektuj i wybuduj. Przedmiot zamówienia został podzielony na 8 części w zależności od lokalizacji przejścia dla pieszych. Wykonawca zobowiązany jest w ramach jednego zadania wykonać kompleksowe prace projektowe jak i na ich podstawie zrealizować roboty budowlane na zadanie, na które składa ofertę.
2. Projekt pn: „Poprawa bezpieczeństwa ruchu pieszych w obszarze oddziaływania przejść dla pieszych w województwie Łódzkim na rok 2021” współfinansowany z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.
3. Zamawiający będzie oceniał ofertę Wykonawcy odrębnie w ramach każdej części na która składa ofertę. Ilekroć w dokumentacji zostanie użyte słowo części jest ono tożsame ze słowem zadanie. Szczegółowe opisy poszczególnych zadań są dostępne w dokumentach zamówienia dostępnych na stronie https://platformazakupowa.pl/pn/powiat_zgierz.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34992000-7 - Znaki i znaki podświetlone
45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
71322500-6 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie sygnalizacji ruchu drogowego
4.5.5.) Wartość części: 69105,69 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie nr 5 - „Przebudowa przejścia dla pieszych na ul. Parzęczewskiej w Zgierzu”1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac projektowych oraz robót budowlanych w zakresie poprawy bezpieczeństwa ruchu pieszych w obszarze oddziaływania przejść dla pieszych
w województwie Łódzkim na rok 2021 w formule zaprojektuj i wybuduj. Przedmiot zamówienia został podzielony na 8 części w zależności od lokalizacji przejścia dla pieszych. Wykonawca zobowiązany jest w ramach jednego zadania wykonać kompleksowe prace projektowe jak i na ich podstawie zrealizować roboty budowlane na zadanie, na które składa ofertę.
2. Projekt pn: „Poprawa bezpieczeństwa ruchu pieszych w obszarze oddziaływania przejść dla pieszych w województwie Łódzkim na rok 2021” współfinansowany z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.
3. Zamawiający będzie oceniał ofertę Wykonawcy odrębnie w ramach każdej części na która składa ofertę. Ilekroć w dokumentacji zostanie użyte słowo części jest ono tożsame ze słowem zadanie. Szczegółowe opisy poszczególnych zadań są dostępne w dokumentach zamówienia dostępnych na stronie https://platformazakupowa.pl/pn/powiat_zgierz.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34992000-7 - Znaki i znaki podświetlone
45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
45233261-6 - Roboty budowlane w zakresie przejść dla pieszych
45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
71322500-6 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie sygnalizacji ruchu drogowego
4.5.5.) Wartość części: 109756,10 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie nr 6 - „Przebudowa przejścia dla pieszych na ul. Targowej w Strykowie”;1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac projektowych oraz robót budowlanych w zakresie poprawy bezpieczeństwa ruchu pieszych w obszarze oddziaływania przejść dla pieszych
w województwie Łódzkim na rok 2021 w formule zaprojektuj i wybuduj. Przedmiot zamówienia został podzielony na 8 części w zależności od lokalizacji przejścia dla pieszych. Wykonawca zobowiązany jest w ramach jednego zadania wykonać kompleksowe prace projektowe jak i na ich podstawie zrealizować roboty budowlane na zadanie, na które składa ofertę.
2. Projekt pn: „Poprawa bezpieczeństwa ruchu pieszych w obszarze oddziaływania przejść dla pieszych w województwie Łódzkim na rok 2021” współfinansowany z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.
3. Zamawiający będzie oceniał ofertę Wykonawcy odrębnie w ramach każdej części na która składa ofertę. Ilekroć w dokumentacji zostanie użyte słowo części jest ono tożsame ze słowem zadanie. Szczegółowe opisy poszczególnych zadań są dostępne w dokumentach zamówienia dostępnych na stronie https://platformazakupowa.pl/pn/powiat_zgierz.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34992000-7 - Znaki i znaki podświetlone
45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
71322500-6 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie sygnalizacji ruchu drogowego
4.5.5.) Wartość części: 69105,69 PLN
Część 7
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie nr 7 - ,,Przebudowa przejścia dla pieszych na ul. Zgierskiej w pobliżu Przedszkola Miejskiego w Ozorkowie”;1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac projektowych oraz robót budowlanych w zakresie poprawy bezpieczeństwa ruchu pieszych w obszarze oddziaływania przejść dla pieszych
w województwie Łódzkim na rok 2021 w formule zaprojektuj i wybuduj. Przedmiot zamówienia został podzielony na 8 części w zależności od lokalizacji przejścia dla pieszych. Wykonawca zobowiązany jest w ramach jednego zadania wykonać kompleksowe prace projektowe jak i na ich podstawie zrealizować roboty budowlane na zadanie, na które składa ofertę.
2. Projekt pn: „Poprawa bezpieczeństwa ruchu pieszych w obszarze oddziaływania przejść dla pieszych w województwie Łódzkim na rok 2021” współfinansowany z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.
3. Zamawiający będzie oceniał ofertę Wykonawcy odrębnie w ramach każdej części na która składa ofertę. Ilekroć w dokumentacji zostanie użyte słowo części jest ono tożsame ze słowem zadanie. Szczegółowe opisy poszczególnych zadań są dostępne w dokumentach zamówienia dostępnych na stronie https://platformazakupowa.pl/pn/powiat_zgierz.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34992000-7 - Znaki i znaki podświetlone
45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
71322500-6 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie sygnalizacji ruchu drogowego
4.5.5.) Wartość części: 69105,69 PLN
Część 8
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie nr 8 - „Przebudowa przejścia dla pieszych w Parzęczewie”1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac projektowych oraz robót budowlanych w zakresie poprawy bezpieczeństwa ruchu pieszych w obszarze oddziaływania przejść dla pieszych
w województwie Łódzkim na rok 2021 w formule zaprojektuj i wybuduj. Przedmiot zamówienia został podzielony na 8 części w zależności od lokalizacji przejścia dla pieszych. Wykonawca zobowiązany jest w ramach jednego zadania wykonać kompleksowe prace projektowe jak i na ich podstawie zrealizować roboty budowlane na zadanie, na które składa ofertę.
2. Projekt pn: „Poprawa bezpieczeństwa ruchu pieszych w obszarze oddziaływania przejść dla pieszych w województwie Łódzkim na rok 2021” współfinansowany z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.
3. Zamawiający będzie oceniał ofertę Wykonawcy odrębnie w ramach każdej części na która składa ofertę. Ilekroć w dokumentacji zostanie użyte słowo części jest ono tożsame ze słowem zadanie. Szczegółowe opisy poszczególnych zadań są dostępne w dokumentach zamówienia dostępnych na stronie https://platformazakupowa.pl/pn/powiat_zgierz.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34992000-7 - Znaki i znaki podświetlone
45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
71322500-6 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie sygnalizacji ruchu drogowego
4.5.5.) Wartość części: 69105,69 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
| 2021-11-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |