Remont pomieszczeń WC i sufitów w budynku Prokuratury Rejonowej Lublin-Południe w Lublinie przy ul. Chmielnej 10
PROKURATURA OKRĘGOWA W LUBLINIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00250328
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00250328/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-28 15:38
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-871debcc-1219-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7122291114
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00250328 z dnia 2021-10-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont pomieszczeń WC i sufitów w budynku Prokuratury Rejonowej Lublin-Południe w Lublinie przy ul. Chmielnej 10
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: PROKURATURA OKRĘGOWA W LUBLINIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000000359
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Okopowa 2a
1.5.2.) Miejscowość: Lublin
1.5.3.) Kod pocztowy: 20-950
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@lublin.po.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/po-lublin/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.ms.gov.pl/czs1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont pomieszczeń WC i sufitów w budynku Prokuratury Rejonowej Lublin-Południe w Lublinie przy ul. Chmielnej 102.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-871debcc-1219-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00250328
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00016753/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Remont pomieszczeń WC i sufitów w budynku Prokuratury Rejonowej Lublin-Południe w Lublinie przy ul. Chmielnej 10
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00177334/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 3020-7.261.1.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Remont pomieszczeń WC w budynku Prokuratury Rejonowej Lublin-Południe w Lublinie przy ul. Chmielnej 10, ”, obejmująca w szczególności: roboty rozbiórkowe z wywozem gruzu na odległość do 25 km,
roboty budowlane polegające na wymianie podłoża wraz z izolacją przeciwwilgociową i termiczną, wykonaniu okładzin posadzkowych i ściennych z płytek ceramicznych oraz wykonaniu gładzi gipsowych na sufitach i pomalowaniu farbami lateksowymi. Zakres robót przewiduje również wymianę stolarki drzwiowej wejściowej i do kabin,
wymianę poziomów zasilających wraz z podejściami i odpływami z urządzeń i przyborów sanitarnych montowanych na stelażach,
wymianę instalacji oświetleniowej oraz gniazd wtykowych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45312100-8 - Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
4.5.5.) Wartość części: 256507,78 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Remont sufitów w pomieszczeniach budynku Prokuratury Rejonowej Lublin-Południe w Lublinie przy ul. Chmielnej 10, obejmująca w szczególności: wyniesienie mebli, zabezpieczenie podłóg, parapetów i urządzeń znajdujących się w pomieszczeniach (np. klimatyzatorów),
skucie odspojonych tynków sufitów,
demontaż oświetlenia,
wykonanie sufitów podwieszanych z płyt g-k na stelażu,
montaż nowych opraw oświetleniowych,
malowanie ścian i sufitów,
montaż aluminiowych schodów strychowych wraz z klapą.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych
4.5.5.) Wartość części: 193969,05 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt 1 ustawy Pzp, postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego unieważnia się, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
W przedmiotowym postępowaniu w zakresie cz. I w wyznaczonym terminie składania ofert, tj. do dnia 28.09.2021 r. do godz. 10:00 nie wpłynęła żadna oferta.
Mając powyższe na względzie uznać należy, iż zachodzi przesłanka unieważnienia postępowania w zakresie cz. I: „Remont pomieszczeń WC w budynku Prokuratury Rejonowej Lublin-Południe w Lublinie przy ul. Chmielnej 10” na podstawie powołanego wyżej przepisu ustawy.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt 2 ustawy Pzp, postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego unieważnia się, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu.
W przedmiotowym postępowaniu w zakresie cz. II wpłynęła jedna oferta. Przedmiotowa oferta została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lit. b) i c) ustawy Pzp.
Mając powyższe na względzie uznać należy, iż zachodzi przesłanka unieważnienia postępowania w zakresie cz. II: „Remont sufitów w pomieszczeniach budynku Prokuratury Rejonowej Lublin-Południe w Lublinie przy ul. Chmielnej 10” na podstawie powołanego wyżej przepisu ustawy.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 200310,14 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 200310,14 PLN
| 2021-10-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |