Dostawa różnego drobnego sprzętu i materiałów medycznych,papierów;materacy,krzeseł biurowych,wersalek i foteli oraz wózków inwalidzkich (powtórka) do SP ZOZ Szpitala Wielospecjalistycznego w Jaworznie

SP ZOZ Szpital Wielospecjalistyczny w Jaworznie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00273483
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2021-11-18 09:27
Lokalizacja
Jaworzno, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
6321753077
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Różne urządzenia i produkty medyczneKopertyUrządzenia medyczneMateriały medyczneJednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczneWyroby używane w przypadku złamań, śruby i płytyMaski tlenoweZestawy tlenowePrzyrządy medyczne na podczerwieńArtykuły higieniczne z papieruLaboratoryjne, higieniczne lub farmaceutyczne wyroby szklaneTermometryPieluszki dla niemowlątChusteczki jednorazoweInne pojemnikiMateraceKrzesłaRóżne siedziska i krzesłaŁóżka i kanapy oraz specjalne meble tapicerowaneWózki inwalidzkie

Wykonawcy

4 przyznane

ZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL
38 041,43 PLN
'CITONET - ŚLĄSKI' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄCzeladź, PL
20 714,8 PLN
INTERGOS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBielsko-Biała, PL
16 248,3 PLN
SORIMEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄToruń, PL
16 248,3 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.