Remonty nawierzchni dróg na terenie Gminy Werbkowice
GMINA WERBKOWICE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00251008
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00251008/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-29 10:34
- Lokalizacja
- Werbkowice, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-42e650e7-2b54-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 9191783198
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty w zakresie usuwania glebyRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00251008 z dnia 2021-10-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remonty nawierzchni dróg na terenie Gminy Werbkowice
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WERBKOWICE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950368859
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Zamojska 1
1.5.2.) Miejscowość: Werbkowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-550
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.7.) Numer telefonu: 84-657-20-80
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@werbkowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: werbkowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
przetargi.werbkowice.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remonty nawierzchni dróg na terenie Gminy Werbkowice2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-42e650e7-2b54-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00251008
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00008489/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remont dróg gminnych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00229898/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIP.271.24.2021.MK
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 700179,10 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Remont dróg: wewnętrznej (ul. Przemysłowej) w m. Werbkowice orazgminnej Nr 111321L w m. Kotorów.
Szczegółowy zakres robót dot. remontu drogi wewnętrznej (ul. Przemysłowej) w m. Werbkowice
na odcinku dł. 0,444 km. Początek remontu w km 0+016 (na granicy pasa drogowego drogi
krajowej 74) – koniec remontu w km 0+460 (na granicy działek 1272 i 305/3) Zakres robót
obejmuje:
• ROBOTY PRZYGOTOWAWCZE (roboty pomiarowe przy liniowych robotach-0,444 km,
przełożenie krawężników betonowych 15x30 cm z wykonaniem części nowej ławy
betonowej-20 m, przełożenie nawierzchni chodników, zjazdów i parkinów z kostki brukowej
betonowej, na podsypce piaskowej na połączeniach z lokalnym uzupełnieniem podbudowy);
• ROBOTY ODWODNIENIOWE (regulacja pionowa studzienek sanitarnych betonem C-16/20 –
1 szt., regulacja pionowa studzienek i zasów wodociągowych, betonem C16/20-2 szt.,
regulacja pionowa studzienek i krat kanalizacji deszczowej betonem C-16/20-2 szt.);
• ROBOTY NAWIERZCHNIOWE (wyrównanie) wzmocnienie istniejącej nawierzchni
i uzupełnienie istniejących ubytków z mieszanki 0/31.5 kruszywa niezwiązanego
zagęszczanego mechanicznie - 88 m3, uzupełnienie głębszych ubytków nawierzchni
bitumicznej, betonem asfaltowym, bez wycinki, z oczyszczeniem nawierzchni, skropieniem,
ręcznym rozłożeniem mieszanki oraz mechanicznym zagęszczeniem-26 ton, frezowanie –
235 m2 i mechaniczne oczyszczenie nawierzchni pod warstwy bitumiczne-3972 m2,
wykonanie warstwy wyrównawczo - wzmacniającej z betonu asfaltowego AC16W - 576 m2 ,
wykonanie warstwy ścieralnej gr. 4 cm z betonu asfaltowego AC11S dla ruchu KR3-4 – 576
m2), wykonanie warstwy ścieralnej gr. 5 cm z betonu asfaltowego AC11S dla ruchu KR3-4 –
2691,3m2;
• ROBOTY WYKOŃCZENIOWE (profilowanie pobocza i skarp, w celu zabezpieczenia
maksymalnego odpływu wód opadowych wraz z uzupełnieniem brakującego gruntu przy
krawędzi jezdni -224 m2 ).
Szczegółowy zakres robót dot. R emont u drogi gminnej Nr 111321L w m. Kotorów na
odcinku od km 0+002,75 do km 0+265,00.
• ROBOTY PRZYGOTOWAWCZE (roboty pomiarowe przy liniowych robotach – 0,263 km,
usunięcie warstwy ziemi – 263 m2, cięcie piłą nawierzchni bitumicznych);
• ROBOTY NAWIERZCHNIOWE (remont remont wyeksploatowanych krawędzi jezdni oraz
konstrukcji zjazdów poprzez wykonanie wzmocnienia z mieszanki kruszywa związanego
hydraulicznie cementem C3/4 – 411 m2, oczyszczenie mechaniczne nawierzchni – 2406 m2,
remont nawierzchni, warstwa wyrównawczo - wzmacniająca z betonu asfaltowego AC11W –
1203 m2, warstwa ścieralna z betonu asfaltowego AC11S gr,. 4 cm – 1174 m2);
• ROBOTY WYKOŃCZENIOWE (profilowanie pobocza i skarp z uzupełniającym korytowaniem
pod ulepszenie poboczy szer. 0,75 cm mieszanką kruszywa 0/31,5 – 322 m2;
• URZĄDZENIA BEZPIECZEŃSTWA RUCHU (słupki do znaków z rur stalowych – 4 szt.,
pionowe znaki drogowe – 7 szt., bariery ochronne stalowe jednostronne typu SP04/05 (N2
W5) – 32 m)
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
4.5.5.) Wartość części: 405840 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Planuje się wykonywanie remontów cząstkowych w dwóch technologiach:a) Remont cząstkowy nawierzchni bitumicznych z betonu asfaltowego AC11S poprzez
uzupełnienie ubytków bez wycinki, z oczyszczeniem nawierzchni, skropieniem, ręcznym
rozłożeniem mieszanki wraz z zagęszczeniem.
UWAGA: Realizacja remontów odbywać się będzie w oparciu o zakresy rzeczowe i lokalizacje
określone pomiędzy Zamawiającym a wybranym Wykonawcą na wybranych odcinkach dróg,
w oparciu o niezbędne potrzeby oraz określone środki budżetowe. Zamawiający planuje
zastosować cenę jednostkową do rozliczeń z wybranym Wykonawcą, jako iloczyn
rzeczywistego wykonania robót (ilość wbudowanych ton) i zaoferowanej ceny jednostkowej
1 tony betonu.
Przyjmuje się szacunkowo wbudowanie łącznie 130 ton betonu asfaltowego AC11S.
Szczegółowy zakres robót będzie uzgadniany pomiędzy stronami przed wykonaniem robót,
po dokonaniu obmiaru danego odcinka drogi w formie protokołu podpisanego przez strony.
b) Remont cząstkowy obejmujący w etapie:
▪ oczyszczenie nawierzchni drogowych pod warstwy bitumiczne wraz ze skropieniem
▪ uzupełnienie istniejących (bez wycinki) głębokich ubytków i wyrównanie oraz
wzmocnienie nawierzchni, betonem asfaltowym AC11W dla ruchu KR1-2,
▪ wykonanie warstwy ścieralnej nawierzchni z betonu asfaltowego AC11S dla ruchu KR1-
2, grubość warstwy po zagęszczeniu 4 cm.
UWAGA: Realizacja remontów odbywać się będzie w oparciu o zakresy rzeczowe
i lokalizacje określone pomiędzy Zamawiającym a wybranym Wykonawcą na wybranych
odcinkach dróg, w oparciu o niezbędne potrzeby oraz określone środki budżetowe.
Zamawiający planuje zastosować ceny jednostkowe do rozliczeń z wybranym Wykonawcą,
jako iloczyn rzeczywistego wykonania robót (ilość m2 oczyszczenia nawierzchni drogowych
pod warstwy bitumiczne wraz ze skropieniem, ilość ton uzupełnienia istniejących (bez
wycinki) głębokich ubytków i wyrównanie oraz wzmocnienie nawierzchni, betonem
asfaltowym AC11W dla ruchu KR1-2, ilość m2 wykonania warstwy ścieralnej nawierzchni
z betonu asfaltowego AC11S dla ruchu KR1-2, grubość warstwy po zagęszczeniu 4 cm)
i zaoferowanych cen jednostkowych.
Przyjmuje się szacunkowo wykonanie łącznie:
• 5 000 m2 oczyszczenia nawierzchni drogowych pod warstwy bitumiczne wraz ze
skropieniem;
• 255 ton uzupełnienia istniejących (bez wycinki) głębokich ubytków i wyrównanie
oraz wzmocnienie nawierzchni, betonem asfaltowym AC11W dla ruchu KR1-2;
• 3 000 m2 warstwy ścieralnej nawierzchni z betonu asfaltowego AC11S dla ruchu
KR1-2, grubość warstwy po zagęszczeniu 4 cm).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
4.5.5.) Wartość części: 294339,1 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W terminie wyznaczonym do składania ofert nie wpłynęła żadna oferta
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W terminie wyznaczonym do składania ofert nie wpłynęła żadna oferta
| 2021-10-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |