Wymiana instalacji elektrycznej w Zespole Szkół w Przemkowie.

GMINA PRZEMKÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00251221
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00251221/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-10-29 11:30
Lokalizacja
Przemków, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a789e6fc-24f6-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
6922267068
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty instalacyjne elektryczneOświetlenie awaryjneRoboty instalacyjne w budynkachRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychRoboty w zakresie instalacji elektrycznychInstalowanie okablowania komputerowegoRoboty malarskie

Wykonawcy

1 przyznane

DARIUSZ BRZEŹNIAKDziećmiarowice, PL · lot 0
809 047,26 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00251221 z dnia 2021-10-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana instalacji elektrycznej w Zespole Szkół w Przemkowie.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PRZEMKÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647624

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Plac Wolności 25

1.5.2.) Miejscowość: Przemków

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-170

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.7.) Numer telefonu: (76) 83 19 210, (76) 83 20 483

1.5.8.) Numer faksu: (76) 83 19 208

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: p.info@przemkow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.przemkow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://przemkow.pl/category/zamowienia-i-przetargi/130-tys-zl-i-powyzej/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wymiana instalacji elektrycznej w Zespole Szkół w Przemkowie.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a789e6fc-24f6-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00251221

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00007819/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.11 Wymiana instalacji elektrycznej w Zespole Szkół w Przemkowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00200904/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GPI.271.30.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 638751,98 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. „Wymiana instalacji elektrycznej w budynku Zespołu Szkól w Przemkowie”.
Przedmiotem zamówienia jest wymiana instalacji elektrycznej w Zespole Szkół im. Ireny Sendler w Przemkowie, ul. Leśna Góra 3, 59-170 Przemków – ETAP IV, V i VI.
Zakres prac Zakres prac obejmuje wymianę instalacji elektrycznej na I i II piętrze oraz piwnicy budynku Zespołu Szkół im. Ireny Sendler w Przemkowie ul. Leśna Góra 3 z uwzględnieniem selektywnego wyłączania napięcia w poszczególnych fazach wykonania inwestycji.
faza I: wykonanie poniżej opisanych prac opisanych na części piętra I, II oraz piwnicy.
I piętro: pomieszczenia nr 106, 107, 101, 102, 103, 104, 110, 108, 105, 109, klatka schodowa główna przedstawione na rysunku E14 stanowiącym załącznik do Projektu Wykonawczego;
II piętro: pomieszczenia nr 205, 204, 203, 201, 202, 206, 207, klatka schodowa główna przedstawione na rysunku E15 stanowiącym załącznik do Projektu Wykonawczego;
Piwnica: pomieszczenia 05, 06, 01, 02, 03, 04, oraz pomieszczenie obok 04a, magazyn gospodarczy przy wejściu dolnym.
faza II: wykonanie poniżej opisanych prac opisanych na części piętra I – pomieszczenia: 114, 111, 112, 113, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125.
faza III: wykonanie poniżej opisanych prac opisanych na części piętra II – pomieszczenia: 211, 208, 209, 210, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, klatka schodowa boczna z II piętra do parteru.
faza IV: klatka schodowa z wejścia dolnego przy szatni na parter oraz pomieszczenia piwnicy: 022, 07, 08, 09, 010, 011, 012, 013, 014, 015, 016, 017, 018, 019, 020, 021, klatka schodowa boczna, hol przy wejściu przy szatni.

Do zadań wykonawcy należy:
1. montaż rozdzielnic zgodnie z wytycznymi projektu wykonawczego;
2. demontaż starych opraw oświetleniowych;
3. zabezpieczenie pomieszczeń objętych remontem i występującego tam wyposażenia;
4. wymiana instalacji elektrycznej wewnętrznej wraz z osprzętem (gniazda wtykowe, łączniki oświetleniowe oraz wymianę oświetlenia, montaż oświetlenia ewakuacyjnego i awaryjnego);
5. zgodnie z projektem wykonawczym i SWZ wykonawca ma zainstalować WLZ do wskazanych w przedmiarze rozdzielni na 2 piętrze oraz piwnicy budynku zgodnie z rysunkiem E-2 w projekcie wykonawczym.
6. montaż instalacji dzwonkowej oraz – należy uwzględnić dwa dzwonki na każdej kondygnacji zgodnie z projektem na obszarze objętym przetargiem oraz podpięcie do sterowania dzwonków;
7. bruzdowanie istniejących już kabli monitoringu i kabli od Adccess Points istniejącej sieci bezprzewodowej wi-fi na obszarze objętym remontem instalacji elektrycznej;
8. bruzdowanie istniejącego okablowania strukturalnego lokalnej sieci komputerowej salach w której ta sieć występuje;
9. montaż kabli monitoringu w bruzdach oraz kamer w piwnicy budynku i połączenie z istniejącym na terenie szkoły systemem monitoringu wizyjnego;
10. uzupełnienie tynków po bruzdowaniu;
11. położenie jednowarstwowej gładzi gipsowej na ścianach i sufitach;
12. dwukrotne malowanie ścian i sufitów (kolorystyka do ustalenia w trakcie realizacji, zaleca się użycie farb zmywalnych I lub II klasa ścieralności);
13. wywiezienie gruzu z terenu inwestycji oraz uprzątnięcie pomieszczeń objętych remontem;
14. sprawdzenie i pomiar wykonanego kompletnego obwodu elektrycznego.

Wykonawca zobowiązany jest do zakupu wszelkich niezbędnych materiałów do realizacji zamówienia.

Wyszczególnienie i opis prac towarzyszących i robót tymczasowych,
Prace towarzyszące głównym robotom budowlanym jakie wystąpią przy realizacji robót to:
1. urządzenia, utrzymanie i likwidacja placu budowy
2. utrzymanie urządzeń placu budowy wraz z maszynami
3. pomiary do rozliczenia robót wraz z wykonaniem lub dostarczeniem przyrządów
4. działania ochronne zgodne z BHP
5. utrzymanie drobnych urządzeń i narzędzi
6. przewóz materiałów do ich wykorzystania
7. usuwanie z budowy odpadów nie zawierających substancji szkodliwych oraz usuwanie nieczystości wynikających z robót wykonywanych przez wykonawcę.
8. nadzorowanie robót wykonywanych przez inne przedsiębiorstwa w ramach umowy o podwykonawstwie.

Uwaga - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót, dokumentacja projektowa, przedmiar robót, stanowiące załączniki do SWZ.
Dokumentacja projektu wykonawczego uwzględnia wykonanie monitoringu w piwnicy.
Zadanie to należy również zrealizować.
Prace wykonywane mogą być od poniedziałku do soboty włącznie, w godzinach 7.00- 20.00.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

31518200-2 - Oświetlenie awaryjne

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45314320-0 - Instalowanie okablowania komputerowego

45442100-8 - Roboty malarskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 809047,26 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 809047,26 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 809047,26 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZAKŁAD ELEKTROMECHANIKI "ARDEG" DARIUSZ BRZEŹNIAK

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 924-148-06-50

7.3.3) Ulica: Dziećmiarowice 2D

7.3.4) Miejscowość: Dziećmiarowice

7.3.5) Kod pocztowy: 67-300

7.3.6.) Województwo: lubuskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-10-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 809047,26 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Wykonawca zobowiązuje się zrealizować przedmiot umowy w następujących terminach:
1) rozpoczęcie: w dniu protokolarnego przekazania placu budowy,
2) zakończenie zadania: 2 miesiące od dnia protokolarnego przekazania placu budowy nie później jednak niż do dnia 20 grudnia 2021 r.
2021-10-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane