Wykonanie dok. proj. wraz z uzyskaniem ZRID w ramach zadania inwestycyjnego: „Wykonanie dok. proj. rozbudowy DP 4306W ul. POW w Radzyminie na odc. od ul. Leśnej do ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego”
POWIAT WOŁOMIŃSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00154883
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00154883/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-03-20 10:37
- Lokalizacja
- Wołomin, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-098a1f2c-c354-4ff6-979c-bc7e44b2aad4
- Identyfikator
- 1250940609
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00154883 z dnia 2025-03-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie dok. proj. wraz z uzyskaniem ZRID w ramach zadania inwestycyjnego: „Wykonanie dok. proj. rozbudowy DP 4306W ul. POW w Radzyminie na odc. od ul. Leśnej do ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT WOŁOMIŃSKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269344
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Prądzyńskiego 3
1.5.2.) Miejscowość: Wołomin
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-200
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@powiat-wolominski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat-wolominski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/powiat_wolominski1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie dok. proj. wraz z uzyskaniem ZRID w ramach zadania inwestycyjnego: „Wykonanie dok. proj. rozbudowy DP 4306W ul. POW w Radzyminie na odc. od ul. Leśnej do ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-098a1f2c-c354-4ff6-979c-bc7e44b2aad4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00154883
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-03-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00044483/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.28 Wykonanie dokumentacji projektowej rozbudowy drogi powiatowej 4306W ul. POW w Radzyminie na odcinku od ul. Leśnej do ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00128623
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WZP.272.24.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem zezwolenia na realizację inwestycji drogowej (ZRID) w ramach zadania inwestycyjnego:
„Wykonanie dokumentacji projektowej rozbudowy drogi powiatowej 4306W ul. POW w Radzyminie na odcinku od ul. Leśnej do ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego”.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Najkorzystniejsza oferta przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.| 2025-03-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |