Odśnieżanie i usuwanie oblodzenia na drogach i placach gminnych w sezonie zimowym 2021/2022
GMINA SŁUPCA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00251473
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-10-29 12:29
- Lokalizacja
- Słupca, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6671764408
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi usuwania oblodzeńUsługi odśnieżania
Wykonawcy
4 przyznane
ROLMEX" FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA WŁADYSŁAW MARCINKOWSKI, Cienin Zaborny-ParceleCienin Zaborny-Parcele, nr 49, PL
70 848 PLNROLMEX" FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA WŁADYSŁAW MARCINKOWSKI, Cienin Zaborny-ParceleCienin Zaborny-Parcele, nr 49, PL
70 848 PLNROLMEX" FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA WŁADYSŁAW MARCINKOWSKI, Cienin Zaborny-ParceleCienin Zaborny-Parcele, nr 49, PL
59 400 PLNROLMEX" FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA WŁADYSŁAW MARCINKOWSKI, Cienin Zaborny-ParceleCienin Zaborny-Parcele, nr 49, PL
59 400 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.