Remont i utrzymanie dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Garwolin
NADLEŚNICTWO GARWOLIN
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00251624
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00251624/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-29 13:00
- Lokalizacja
- Miętne, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-68e7400e-2b56-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8260006104
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00251624 z dnia 2021-10-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont i utrzymanie dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Garwolin
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: NADLEŚNICTWO GARWOLIN
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 012567163
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Główna 3
1.5.2.) Miejscowość: Miętne
1.5.3.) Kod pocztowy: 08-400
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.7.) Numer telefonu: 256841140
1.5.8.) Numer faksu: 256841159
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: garwolin@warszawa.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://garwolin.warszawa.lasy.gov.pl/nadlesnictwo
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://garwolin.warszawa.lasy.gov.pl/zamowienia-publiczne1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Leśnictwo
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont i utrzymanie dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Garwolin2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-68e7400e-2b56-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00251624
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00073638/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Remont drogi o nawierzchni tłuczniowej oraz utrzymaniedróg gruntowych w Nadleśnictwie Garwolin
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00230028/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SA.270.9.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 369600 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem niniejszego opracowania jest remont i utrzymanie istniejących dróg leśnych
zlokalizowanych na terenie obszaru leśnego zarządzanego przez Nadleśnictwo Garwolin,
w leśnictwach: Uścieniec, Życzyn i Malamówka.
W wyniku wieloletniej eksploatacji dróg a także wpływu czynników atmosferycznych
powstałe uszkodzenia dróg (koleiny, wyboje, zawyżenia poboczy), wymagają
przeprowadzenia zabiegów technicznych związanych z ich usunięciem i zabezpieczenia
dróg przed dalszą ich degradacją, a tym samym podniesienia warunków bezpieczeństwa.
Przedmiotowe opracowanie obejmuje rozwiązania techniczne związane
z remontem i utrzymaniem istniejących dróg leśnych Realizacja projektowanego zadania
ma na celu polepszenie parametrów techniczno-eksploatacyjnych istniejących dróg
leśnych poprzez wyeliminowanie powstałych uszkodzeń i poprawę stanu odwodnienia.
Do celów poglądowych i orientacyjnych odcinki dróg objętych niniejszym remontem
i utrzymaniem pokazano na załączonych mapkach leśnych. Przed rozpoczęciem robót,
dokładna ich lokalizacja będzie wskazana przez miejscowego leśniczego.
Do remontu i utrzymania zakwalifikowano odcinki dróg szczegółowo opisane
w załączonych przedmiarach robót o łącznej długości ~6,25km.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wobec tego, że cena ofert złożonych w niniejszym postępowaniu przewyższakwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia,
Zamawiający unieważnił niniejsze postępowanie na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy PZP.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 389172,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 413073,56 PLN
| 2021-10-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |