„Prace adaptacyjne związane z przystosowaniem budynku szkoły Podstawowej w Miłocinie na potrzeby przedszkola”

Gmina Wojciechów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00251852
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00251852/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-10-29 13:50
Lokalizacja
Wojciechów, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-732c21a6-1558-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
7132881509
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budynków

Wykonawcy

1 przyznane

PIOTR LEMIESZEKLublin, PL · lot 0
412 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00251852 z dnia 2021-10-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Prace adaptacyjne związane z przystosowaniem budynku szkoły Podstawowej w Miłocinie na potrzeby przedszkola”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wojciechów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431020180

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wojciechów 5

1.5.2.) Miejscowość: Wojciechów

1.5.3.) Kod pocztowy: 24-204

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.7.) Numer telefonu: (81) 51 77 241

1.5.8.) Numer faksu: (81) 51 77 665

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: info@wojciechow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.wojciechow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://pzp.wojciechow.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Prace adaptacyjne związane z przystosowaniem budynku szkoły Podstawowej w Miłocinie na potrzeby przedszkola”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-732c21a6-1558-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00251852

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00008078/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.12 „Prace adaptacyjne związane z przystosowaniem budynku szkoły Podstawowej w Miłocinie na potrzeby przedszkola”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie realizowane jest w ramach projektu pn.: „Wesołe przedszkolaki” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Osi Priorytetowej 12 Edukacja, kwalifikacje i kompetencje, Działanie 12.01 Edukacja przedszkolna, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014- 2020. Konkurs nr RPLU.12.01.00-IZ.00-06-001/20.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00180218/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: INR.271.11.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.2. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa części budynku szkolnego na przedszkole poprzez przebudowę układu funkcjonalnego, obejmująca:
• Roboty ziemne – wykopy pod fundament murka ogniowego;
• Wykonanie podstawy murka oraz jego izolacji, tynków i obróbek;
• Usunięcie zniszczonych chodników i opasek;
• Wykonanie schodów terenowych, chodników (palisady i nawierzchnie z kostki brukowej);
• Usunięcie ścian wewnętrznych, usunięcie wewnętrznej i zewnętrznej stolarki okiennej i drzwiowej;
• Usunięcie posadzek;
• Wykonanie nowych posadzek;
• Wykonanie instalacji wewnętrznych sanitarnych i elektrycznych wg projektów technicznych;
• Wykonanie nowych ścian działowych, zamurowań w południowej elewacji oraz wstawienie stolarki drzwiowej i okiennej; Wymienia się 2 okna, będą 2 nowe parapety, wymiary według rysunku. Jest do wstawienia 10 szt. nowych drzwi, 8 wewnętrznych i 2 pary zewnętrzne. Należy zastosować tynk barwiony w masie.
• Wykonanie ocieplenia z wełny mineralnej grubości 15cm na południowej elewacji;
• Wykonanie zabudowy instalacji wentylacyjnej w zakresie wskazanym w projekcie instalacji sanitarnych;
• Naprawa istniejących tynków i malowanie całości ścian i sufitów oraz wykonanie okładzin z glazury w pomieszczeniach higieniczno-sanitarnych oraz kuchni i zmywalni do wys. min 2m od posadzki.
UWAGA: w zakres robót budowlanych nie wchodzi wymiana połaci dachowej, wykonanie izolacji termicznej stropu oraz nowej połaci dachowej z zachowaniem istniejącej geometrii budynku; Wykonanie obróbek i orynnowania;
W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca:
1) wykona roboty budowlane w zakresie przebudowy części budynku szkolnego na przedszkole,
2) dostarczy materiały i urządzenia niezbędne do wykonania robót,
3) będzie uczestniczyć w czynnościach odbiorowych inwestycji,
4) przygotuje obiekt do eksploatacji – roboty porządkowe
5) zapewni obsługę geodezyjną inwestycji w tym dokona inwentaryzacji powykonawczej geodezyjnej,
6) przygotuje wymagane dokumenty odbiorowe.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 412000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 424164,99 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 412000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: LP-BUD Piotr Lemieszek

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 712 317 30 03

7.3.3) Ulica: ul. Biedronki 9/51,

7.3.4) Miejscowość: Lublin

7.3.5) Kod pocztowy: 20-543

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-10-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 412000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-10-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane