Usługi projektowe dotyczące budynków na terenie ZZ w Augustowie
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00252010
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-10-29 14:23
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5272825616
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
Wykonawcy
2 przyznane
KRZYSZTOF MIKLASZEWICZBiałystok, PL
52 767 PLNKRZYSZTOF MIKLASZEWICZBiałystok, PL
52 767 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.