„Modernizacja budynku szkoły SP5 w Piasecznie w ramach zadania pt. „Filia Szkoły Podstawowej Nr 5 ul. Sikorskiego 20 -modernizacja budynku”.
Urząd Miasta i Gminy Piaseczno
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00252072
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00252072/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-29 14:38
- Lokalizacja
- Piaseczno, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8871475a-eed2-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 1231210962
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00252072 z dnia 2021-10-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja budynku szkoły SP5 w Piasecznie w ramach zadania pt. „Filia Szkoły Podstawowej Nr 5 ul. Sikorskiego 20 -modernizacja budynku”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Urząd Miasta i Gminy Piaseczno
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015891289
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Kościuszki 5
1.5.2.) Miejscowość: Piaseczno
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-500
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rzp@piaseczno.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.piaseczno.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Modernizacja budynku szkoły SP5 w Piasecznie w ramach zadania pt. „Filia Szkoły Podstawowej Nr 5 ul. Sikorskiego 20 -modernizacja budynku”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8871475a-eed2-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00252072
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001806/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.48 Filia Szkoły Podstawowej nr 5, ul. Sikorskiego 20 - modernizacja budynku.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00128875/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: spr.54/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest remont instalacji sanitarnej i elektrycznej wraz z modernizacją budynku szkoły .
Budynek filii Szkoły Podstawowej Nr 5 położony jest przy ul. Sikorskiego 20 w Piasecznie. Budynek składa się z segmentów połączonych ze sobą łącznikami i korytarzami. Część budynku od strony wschodniej posiada trzy kondygnacje nadziemne, pozostała część posiada dwie kondygnacje nadziemne. Budynek w całości jest podpiwniczony,
Należy wykonać roboty budowlane w zakresie:
Branży ogólnobudowlanej, w tym:
wymiana elementów palnych na ciągach komunikacyjnych,
malowanie ścian oraz sufitów,
zabezpieczenie balustradami wytypowanych otworów okiennych,
wymiana drzwi prowadzących z ciągów komunikacyjnych,
demontaż wytypowanych drzwi i zabudów,
remont wytypowanych toalet,
wymiana wytypowanego wykończenia podłóg w pomieszczeniach,
malowanie balustrad klatek schodowych,
poszerzenia wytypowanych otworów drzwiowych,
wymiana okna podawczego wraz z ladą w pomieszczeniu stołówki,
rozbiórka komina,
wykonanie fundamentu pod centralę wentylacyjną
Branży sanitarnej, w tym:
Wymiana poziomów instalacji sanitarnych : zimna woda, ciepła woda, cyrkulacja
Wymiana instalacji centralnego ogrzewania oraz instalacji ciepła do nagrzewnic
Wymiana instalacji wentylacji mechanicznej w zespole żywieniowym szkoły wraz z wykonaniem instalacji chłodzenia powietrza
Wykonanie modernizacji węzła cieplnego wraz z demontażem zbędnego wyposażenia oraz elementów starej kotłowni
Branży elektrycznej, w tym:
całkowita wymiana instalacji elektrycznych w budynku
demontaże istniejącej instalacji (rozdzielnie, WLZ, przewody, oprawy),
instalacje wewnętrzne elektryczne w budynku:
- instalację oświetlenia podstawowego, wariant II (wymiana istniejących opraw na oprawy ledowe),
- instalację oświetlenia awaryjnego (wymiana istniejących opraw na oprawy ledowe),
- instalację gniazd wtyczkowych ogólnych (wymiana),
- instalację gniazd dedykowanych dla instalacji komputerowej (doposażenie),
- instalację siłowa wraz z wewnętrznymi liniami zasilającymi (wymiana),
- instalację uziemiająca (wykonanie),
- rozdzielnice elektryczne (wymiana),
- instalację teletechniczną (doposażenie),
- instalację SSWiN (doposażenie),
- instalację CCTV (doposażenie),
- instalacja dzwonkowa (modernizacja),
- instalacja przepięciowa i połączeń wyrównawczych (wykonanie),
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 7590000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 10298243,85 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 7590000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Neosite Sp.z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 365559687
7.3.3) Ulica: ul.Kościuszki 27 A
7.3.4) Miejscowość: Marki
7.3.5) Kod pocztowy: 05-270
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-10-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 7590000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-08-16SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Termin wykonania zamówienia:a) Rozpoczęcie robót Etap I - w terminie 7 dni od dnia zawarcia Umowy zakończenie robót Etap I - zatwierdzone protokołami końcowymi odbioru robót Etapu I nie zawierającymi wad, o których mowa w § 10 ust. 4 - w terminie: część piwnic z przeznaczeniem na szatnie (etap Ia) do 15.10.2021r., pozostała część piwnic (etap Ib) do 12.11.2021r.
b) Rozpoczęcie robót Etap IIa w dniu 02.05.2022r.
c) Rozpoczęcie robót Etap IIb w dniu 24.06.2022r.
d) Zakończenie robót etap II zatwierdzone protokołem końcowym odbioru robót Etapu II nie zawierającym wad, o których mowa w § 10 ust. 4 – do dnia 16.08.2022r.
e) Rozpoczęcie robót Etap III – najpóźniej w dniu 24.06.2022r.
f) Zakończenie robót Etap III tożsame z zakończeniem prac Etapu II - zatwierdzone protokołem końcowym odbioru wszystkich robót wszystkich etapów nie zawierającym wad, o których mowa w § 10 ust. 4- w terminie do 16.08.2022r.
| 2021-10-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |