Modernizacja instalacji elektrycznej w budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ul. Wojciecha 3/5 w Pruszkowie - Etap I.
TBS Zieleń Miejska Sp.z.o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00252436
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00252436/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-11-01 17:07
- Lokalizacja
- Pruszków, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d91dead5-1b76-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5341978531
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00252436 z dnia 2021-11-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja instalacji elektrycznej w budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ul. Wojciecha 3/5
w Pruszkowie - Etap I.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: TBS Zieleń Miejska Sp.z.o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013017973
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Gordziałkowskiego 9
1.5.2.) Miejscowość: Pruszków
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-800
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@tbszm.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tbszm.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.tbszm.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Sp.z.o.o.
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja instalacji elektrycznej w budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ul. Wojciecha 3/5w Pruszkowie - Etap I.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d91dead5-1b76-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00252436
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TBS.5.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
- Wykonanie instalacji odgromowej bez przewodów naprężnych, bez zwodów poziomych, bez przewodów odprowadzających, bez iglic. W istniejącej instalacji na dachu należy uzupełnić ciągłość połączeń do złączy kontrolnych i wykonać badanie instalacji,
- Wykonane instalacji wyrównawczej budynku
- Wykonanie instalacji oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego
- Wykonanie instalacji oświetlenia podstawowego części wspólnych
- Montaż rozdzielnicy RG i RA z zasilaniem
- Montaż 20 szt. tablic mieszkaniowych TM w lokalach z wymianą instalacji elektrycznej WLZ zasilającej lokale z przeniesieniem liczników na klatkę schodową do rozdzielnic licznikowych RL
- Doposażenie lokali w dodatkowy obwód elektryczny na potrzeby płyty grzewczej i innych urządzeń kuchennych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego do terminu składania ofert wyznaczonego przez Zamawiającego, nie wpłynęła żadna oferta.Mając na względzie powyższe okoliczności, unieważnienie postępowania jest zasadne i konieczne.
| 2021-11-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |