Prace konserwacyjne w budynku nr 10 w kompleksie wojskowym m. Słupsk – naprawa pokrycia dachowego, wymiana obróbek blacharskich.

6 Wojskowy Oddział Gospodarczy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00252002
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00252002/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-10-29 14:22
Lokalizacja
Lędowo-Osiedle, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f120a984-25c4-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
8393043908
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty budowlane

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00252002 z dnia 2021-10-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Prace konserwacyjne w budynku nr 10 w kompleksie wojskowym m. Słupsk – naprawa pokrycia dachowego, wymiana obróbek blacharskich.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: 6 Wojskowy Oddział Gospodarczy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 220515410

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 1N

1.5.2.) Miejscowość: Lędowo-Osiedle

1.5.3.) Kod pocztowy: 76-271

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 6wog.przetargi@ron.mil.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.6wog.wp.mil.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/6wog

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Wojskowa Jednostka Budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Prace konserwacyjne w budynku nr 10 w kompleksie wojskowym m. Słupsk – naprawa pokrycia dachowego, wymiana obróbek blacharskich.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f120a984-25c4-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00252002

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00011746/14/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.28 Prace konserwacyjne w budynku nr 10 w kompleksie wojskowym m. Słupsk

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00213244/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 59/INFR/6WOG/2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 60754,39

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: Prace konserwacyjne w budynku nr 10 w kompleksie wojskowym m. Słupsk – naprawa pokrycia dachowego, wymiana obróbek blacharskich.
Zamawiający nie przewiduje podziału zamówienia na części.
Powody nie podzielenia zamówienia na części: zamierzenie jest niepodzielne z uwagi na technologiczne następstwo i powiązanie robót.
Szczegółowy zakres prac do wykonania określają przedmiar robót, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót, zamieszczone w plikach, które stanowią załącznik do SWZ:
- załącznik nr 4 - przedmiar robót;
- załącznik nr 5 - specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych.
Wykonawca zobowiązany jest do wykonania przedmiotu zamówienia zgodnie
z przedmiarem robót i specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót.
Materiały, które będą użyte do wykonania robót, muszą spełniać wymagania Zamawiającego określone w przedmiarach robót i specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Do upływu terminu składania ofert nie wpłynęła żadna oferta.
2021-10-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane