Przeprowadzenie superwizji grupowych i indywidualnych
Szpital Kliniczny im. dr. J. Babińskiego SPZOZ w Krakowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00252628
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-11-02 09:18
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6762096303
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi psychiatryczne lub psychologiczne
Wykonawcy
4 przyznane
Katarzyna Gwóźdź Psychoterapia i PsychoedukacjaKraków, PL
23 000 PLNTomasz Ptak Gabinet Psychiatryczno-PsychoterapeutycznyKraków, PL
15 180 PLNMariusz Kokodyński specjalista psychiatra, psychoterapeutaKraków, PL
20 240 PLNGabinet Psychiatryczny Mariusz FurgałKraków, PL
15 180 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.