Zagospodarowanie terenu zielonego wraz z budową boiska i małą architekturą przy ul. Kolonistów Osiedla Bukowa w Szczecinie
Gmina Miasto Szczecin - Miejski Ośrodek Sportu Rekreacji i Rehabilitacji
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00252683
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00252683/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-11-02 09:38
- Lokalizacja
- Szczecin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c62b5fdc-20ea-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8522136518
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00252683 z dnia 2021-11-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie terenu zielonego wraz z budową boiska i małą architekturą przy ul. Kolonistów Osiedla Bukowa w Szczecinie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Szczecin - Miejski Ośrodek Sportu Rekreacji i Rehabilitacji
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811205361
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wł. Szafera, 7
1.5.2.) Miejscowość: Szczecin
1.5.3.) Kod pocztowy: 71-245
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin
1.5.7.) Numer telefonu: 914223427
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mosrir@mosrir.szczecin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mosrir.szczecin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://bip.mosrir.szczecin.pl/chapter_113026.asp?soid=9F4DDD9E4A5246B29A18DE4DFA924DAF1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zagospodarowanie terenu zielonego wraz z budową boiska i małą architekturą przy ul. Kolonistów Osiedla Bukowa w Szczecinie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c62b5fdc-20ea-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00252683
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00068970/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Zagospodarowanie terenu zielonego wraz z budową boiska i małą architekturą przy ul. kolonistów osiedle Bukowa w Szczecinie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00195650/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: JM-NOE-341-4/21
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 5854853,69 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest budowa kompleksu sportowo - rekreacyjnego na terenie działek przy ul. Kolonistów w Szczecinie zgodnie z dokumentacją projektową i pozwoleniem na budowę. Realizacja zadania obejmuje budowę boiska wielofunkcyjnego, strefy street workout, strefy do tenisa stołowego, ścieżki zdrowia, wybiegu dla psów, ogrodzenia, piłkochwytów, dojść, zjazdu z drogi publicznej dróg wewnętrznych oraz miejsc postojowych i małej architektury tj. kosze, śmietniki, stojaki rowerowe
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
45262311-4 - Betonowanie konstrukcji
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Jedyna oferta złożona w postępowaniu została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 1 ustawy pzpSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4202872,68 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4202872,68 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2021-11-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |