Dostosowanie wejść do budynku Starostwa Powiatowego w Kielcach dla osób niepełnosprawnych - przebudowa wejścia głównego (od strony dziedzińca) do budynku poprzez wymianę drzwi otwieranych na...

POWIAT KIELECKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00262638
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00262638/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-11-09 11:49
Lokalizacja
Kielce, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6d797825-1ac1-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
9591645790
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówRoboty instalacyjne elektryczne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00262638 z dnia 2021-11-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Dostosowanie wejść do budynku Starostwa Powiatowego w Kielcach dla osób niepełnosprawnych - przebudowa wejścia głównego (od strony dziedzińca) do budynku poprzez wymianę drzwi otwieranych na...

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT KIELECKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009372

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wrzosowa 44

1.5.2.) Miejscowość: Kielce

1.5.3.) Kod pocztowy: 25-211

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@powiat.kielce.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.powiat.kielce.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://www.powiat.kielce.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostosowanie wejść do budynku Starostwa Powiatowego w Kielcach dla osób niepełnosprawnych - przebudowa wejścia głównego (od strony dziedzińca) do budynku poprzez wymianę drzwi otwieranych na...

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6d797825-1ac1-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00262638

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004312/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Dostosowanie wejść do budynku Starostwa Powiatowego w Kielcach dla osób niepełnosprawnych - przebudowa wejścia głównego (od strony dziedzińca) do budynku poprzez wymianę drzwi otwieranych na...

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00204171/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SR-II.272.1.10.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 114216,12 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana obejmująca: Dostosowanie wejść do budynku Starostwa Powiatowego w Kielcach, ul Wrzosowa 44, 25-211 Kielce dla osób niepełnosprawnych - przebudowa wejścia głównego (od strony dziedzińca) do budynku poprzez wymianę drzwi otwieranych na przesuwne (automatycznie).
1) Demontaż istniejących skrzydeł drzwiowych wraz z naświetlami.
2) Dostawa i montaż nowych elementów ślusarki drzwiowej i automatyki wraz
z wykonaniem niezbędnych instalacji, wraz ze świadczeniami nie będącymi robotami budowlanymi oraz wszystkich niezbędnych robót przygotowawczych potrzebnych do wykonania powierzonego zamówienia, robót towarzyszących
i tymczasowych oraz wykonania wszelkich czynności wymaganych przepisami ustawy z dnia 7 lipca 1994r. Prawo budowlane (t. j. Dz. U. z 2020r. poz. 1333 z późn. zm.)
3) Wykonanie projektu powykonawczego.
4) Zapewnienie nieodpłatnej usługi serwisowej na zamontowane drzwi przesuwne wraz z automatyką w okresie objętym gwarancją.

2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Projekcie Technicznym stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ oraz wzorze umowy – Załącznik nr 7 do SWZ
3. Podane w Projekcie Technicznym nazwy (znaki towarowe, patenty) mają charakter przykładowy, a ich wskazanie ma na celu określenie oczekiwanego standardu, przy czym Zamawiający dopuszcza składanie „ofert równoważnych”. Przez „ofertę równoważną” należy rozumieć taką, która przedstawia opis przedmiotu zamówienia
o takich samych lub lepszych parametrach technicznych, jakościowych, funkcjonalnych, spełniających minimalne parametry określone przez Zamawiającego, lecz oznaczoną innym znakiem towarowym lub pochodzeniem. W związku z czym, Zamawiający dopuszcza produkty równoważne na podstawie art. 99 ust. 5 ustawy Pzp. W przypadku wystąpienia w którymkolwiek Załączniku do SWZ znaków towarowych, norm, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów odniesienia, produkty można zastąpić równoważnymi (nie gorszymi). Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne w opisywanym przez Zamawiającego przedmiocie zamówienia jest obowiązany wykazać, że oferowane przez niego roboty spełniają wymagania określone przez Zamawiającego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W dniu 05.10.2021r. Zamawiający opublikował przedmiotowe postępowanie. Ostateczny termin na składanie ofert upłynął w dniu 13.10.2021r. o godzinie 09:00. Termin otwarcia ofert został wyznaczony na godzinę 12:00. Zamawiający informuje, iż w przedmiotowym postępowaniu nie została złożona żadna oferta.
W związku z powyższym, zaistniała przesłanka do unieważnienia niniejszego postępowania.Zamawiający, zgodnie z art. 255 pkt 1) ustawy PZP unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, ponieważ nie złożono żadnej oferty.
2021-11-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane