Remont drogi gminnej nr 431019W ul. Brzozowej w Wołominie – etap I robót: odcinek od ul. Partyzantów (bez skrzyżowania) do końca ulicy
Gmina Wołomin
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00252677
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00252677/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-11-02 09:35
- Lokalizacja
- Wołomin, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1aabaffc-19ef-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 1251333722
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00252677 z dnia 2021-11-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi gminnej nr 431019W ul. Brzozowej w Wołominie – etap I robót: odcinek od ul. Partyzantów (bez skrzyżowania) do końca ulicy
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wołomin
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269640
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Ogrodowa 4
1.5.2.) Miejscowość: Wołomin
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-200
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@wolomin.org.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wolomin.org
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/wolomin1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont drogi gminnej nr 431019W ul. Brzozowej w Wołominie – etap I robót: odcinek od ul. Partyzantów (bez skrzyżowania) do końca ulicy2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1aabaffc-19ef-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00252677
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00005329/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.27 Remont drogi gminnej nr 431019W ul. Brzozowej w Wołominie – etap I robót: odcinek od ul. Partyzantów (bez skrzyżowania) do końca ulicy
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00185309/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.37.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest remont drogi gminnej nr 431019W ul. Brzozowej w Wołominie – etap I robót: odcinek od ul. Partyzantów (bez skrzyżowania) do końca ulicy, w ramach zadania pn. „Remont nawierzchni (nakładki)”.
2. W ramach wykonania przedmiotu umowy Wykonawca w szczególności:
1) wykona roboty przygotowawcze,
2) wykona roboty ziemne,
3) wykona remont jezdni z betonu asfaltowego,
4) dokona wymiany krawężników i obrzeży betonowych wystających i obniżonych,
5) wykona chodnik z kostki brukowej betonowej,
6) wykona zjazdy indywidualne z kostki brukowej betonowej,
7) dokona wymiany studni, wpustów i przykanalików kanalizacji deszczowej,
8) dokona wymiany oznakowania pionowego i poziomego,
9) wykona zieleńce,
4) będzie realizował roboty w oparciu o uzgodniony i aktualny projekt czasowej organizacji ruchu;
5) opracuje geodezyjną inwentaryzację powykonawczą w 2 egz.;
6) opracuje dokumentację powykonawczą w 1 egz.;
7) przeniesie na Zamawiającego majątkowe prawa autorskie do dokumentacji powykonawczej, o której mowa w § 1 ust. 2 pkt. 7) umowy oraz § 9 ust. 5 umowy na warunkach określonych w § 19 umowy,
8) udzieli gwarancji na roboty budowlane, o których mowa w § 1 ust. 2 umowy na warunkach określonych w § 10 umowy.
9) zobowiązany jest do protokolarnego przekazania materiałów z rozbiórki Zamawiającemu a następnie złożenia ich w miejscu wskazanym przez Zamawiającego. Do obowiązków Wykonawcy należy odpowiednie zabezpieczenie ww. materiałów, w tym paletowanie, załadunek, transport i rozładunek w miejscu wskazanym przez Zamawiającego. Materiały pochodzące z rozbiórki a stanowiące własność osób prywatnych należy przekazać protokolarnie właścicielowi
10) dokona zgłoszenia, w imieniu Inwestora, zakończenia robót budowlanych – bez sprzeciwu organu.
Zakres robót ujęty jest w n/w dokumentach i projektach, które stanowią Załącznik nr 1A do niniejszej specyfikacji:
1) Zgłoszeniu robót budowlanych z dnia 09.09.2021 r.,
2) Dokumentacji projektowej opracowanej przez Szydłowski Piotr, Biuro Projektów Drogowych „TMP PROJEKT” ul. Krzyżówki 3 lok. U3, 03-193 Warszawa:
a) Opracowanie do zgłoszenia robót budowlanych,
b) Projekt wykonawczy,
c) Projekt czasowej organizacji ruchu,
d) Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych.
Szczegółowy zakres podstawowych robót ujęty jest w Przedmiarach robót, stanowiących Załącznik nr 1B do niniejszej specyfikacji.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 647026,95 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 773296,16 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 647026,95 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Szpańscy Jerzy, Jacek, Dawid " Czystość" spółka jawna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 125-00-02-288
7.3.3) Ulica: Sławkowska 22
7.3.4) Miejscowość: Wołomin
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-10-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 647026,95 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 28 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-11-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |