Poprawa bezpieczeństwa ruchu pieszych w obszarze oddziaływania przejść dla pieszych w ciągu dróg powiatowych nr 0613 T oraz nr 0617 T
Zarząd Dróg Powiatowych w Starachowicach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00252766
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00252766/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-11-02 10:03
- Lokalizacja
- Starachowice, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5e7580b5-228b-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6641830342
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00252766 z dnia 2021-11-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa bezpieczeństwa ruchu pieszych w obszarze oddziaływania przejść dla pieszych w ciągu dróg powiatowych nr 0613 T oraz nr 0617 T
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych w Starachowicach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291019637
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ostrowiecka 15
1.5.2.) Miejscowość: Starachowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 27-200
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.7.) Numer telefonu: 041 273 02 20
1.5.8.) Numer faksu: 041 273 02 28
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zdp-starachowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdp-starachowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.zdp-starachowice.pl oraz https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarząd dróg w odniesieniu do dróg powiatowych w zakresie planowania, budowy, modernizacji, utrzymania i ochrony dróg zgodnie z ustawą o drogach publicznych
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Poprawa bezpieczeństwa ruchu pieszych w obszarze oddziaływania przejść dla pieszych w ciągu dróg powiatowych nr 0613 T oraz nr 0617 T2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5e7580b5-228b-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00252766
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000483/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.34 Poprawa bezpieczeństwa ruchu pieszych w obszarze oddziaływania przejść dla pieszych w ciągu dróg powiatowych nr 0613 T oraz nr 0617 T
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00227016/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.2510.13.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 660962,8 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie 1 - „Przebudowa trzech przejść dla pieszych na skrzyżowaniu drogi powiatowej nr 0613T (ul. Długa) z drogą gminną nr 304003T (ul. Najświętszej Marii Panny) w miejscowości Starachowice”.Zadanie obejmuje następujący zakres robót:
- roboty rozbiórkowe (ręczna rozbiórka istniejącej nawierzchni chodnika, ręczna rozbiórka obrzeża betonowego oraz krawężnika betonowego, mechaniczne rozebranie podbudowy, roboty ziemne wykonane koparkami, demontaż tablic znaków drogowych oraz rozebranie słupków do znaków drogowych, frezowanie nawierzchni mineralno-bitumicznej);
- odtworzenie chodnika (ustawienie obrzeża betonowego oraz krawężnika betonowego, wykonanie warstwy odcinającej z piasku stabilizowanego cementem, podbudowy z kruszyw, wykonanie chodnika z kostki brukowej, przebrukowanie istniejącej nawierzchni chodnika oraz zjazdów, wykonanie wpustu kanalizacji deszczowej, kanały z rur PCV);
- odtworzenie jezdni (frezowanie nawierzchni, podbudowa z piasku stabilizowanego cementem, warstwa dolna i górna podbudowy z kruszyw, nawierzchnie z mieszanek mineralno-bitumicznych, nawierzchnie z betonu asfaltowego);
- oznakowanie i urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego (znaki pionowe aktywne D-6 wraz z panelem słonecznym, instalacja elektryczną oraz konstrukcją nośną, słupki do znaków drogowych, wykonanie i ustawienie tablicy informacyjnej, oznakowanie poziome nawierzchni bitumicznych);
- doświetlenie przejścia dla pieszych.
Szczegółowy opis robót będących przedmiotem zadania zawierają Szczegółowe Specyfikacje Techniczne, Przedmiar robót oraz Projekt wykonawczy oświetlenia przejść dla pieszych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233261-6 - Roboty budowlane w zakresie przejść dla pieszych
45233294-6 - Instalowanie sygnalizacji drogowej
4.5.5.) Wartość części: 182705,89 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie 2 - „Przebudowa przejścia dla pieszych na ul. Iłżeckiejw Starachowicach, w ciągu drogi powiatowej nr 0617T Starachowice – Lubienia na wysokości nieruchomości ul. Iłżecka 57b”.
Zadanie obejmuje następujący zakres robót:
- roboty rozbiórkowe (ręczna rozbiórka istniejącej nawierzchni chodnika z kostki brukowej, ręczna rozbiórka obrzeża oraz krawężnika betonowego, roboty ziemne wykonywane koparkami, demontaż tablic znaków drogowych, rozebranie słupków do znaków drogowych, frezowanie nawierzchni mineralno-bitumicznej);
- odtworzenie chodnika (ustawienie obrzeża betonowego oraz krawężnika betonowego, wykonanie warstwy odcinającej z piasku stabilizowanego cementem, podbudowy z kruszyw, wykonanie chodnika z kostki brukowej, przebrukowanie istniejącej zjazdów, wykonanie pasów ostrzegawczych przed przejściem dla pieszych);
- odtworzenie jezdni (regulacja wysokościowa studni kanalizacyjnych, wymiana istniejącego wpustu kanalizacji deszczowej, ułożenie geosiatki antyspękaniowej, nawierzchnie z betonu asfaltowego);
- oznakowanie i urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego (znaki pionowe aktywne D-6 wraz z panelem słonecznym, instalacja elektryczną oraz konstrukcją nośną, słupki do znaków drogowych, wykonanie i ustawienie tablicy informacyjnej, ustawienie barierek chodnikowych, oznakowanie poziome nawierzchni bitumicznych);
- doświetlenie przejścia dla pieszych.
Szczegółowy opis robót będących przedmiotem zadania zawierają Szczegółowe Specyfikacje Techniczne, Przedmiar robót oraz Projekt wykonawczy oświetlenia przejść dla pieszych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233261-6 - Roboty budowlane w zakresie przejść dla pieszych
45233294-6 - Instalowanie sygnalizacji drogowej
4.5.5.) Wartość części: 93041,77 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie 3 - „Przebudowa przejścia dla pieszych na ul. Iłżeckiejw Starachowicach, w ciągu drogi powiatowej nr 0617T Starachowice – Lubienia na wysokości nieruchomości ul. Iłżecka 149”.
Zadanie obejmuje następujący zakres robót:
- roboty rozbiórkowe (ręczna rozbiórka istniejącej nawierzchni chodnika z kostki brukowej, ręczna rozbiórka istniejącej zatoki autobusowej, ręczna rozbiórka obrzeża oraz krawężnika betonowego, rozebranie, roboty ziemne wykonywane koparkami, demontaż tablic znaków drogowych, rozebranie słupków do znaków drogowych, frezowanie nawierzchni mineralno-bitumicznej);
- odtworzenie chodnika (ustawienie obrzeża betonowego oraz krawężnika betonowego, wykonanie warstwy odcinającej z piasku stabilizowanego cementem, podbudowy z kruszyw, wykonanie chodnika z kostki brukowej, przebrukowanie istniejącej zjazdów);
- odtworzenie jezdni (nawierzchnie z betonu asfaltowego, wymiana istniejącego wpustu kanalizacji deszczowej);
- oznakowanie i urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego (znaki pionowe aktywne D-6 wraz z panelem słonecznym, instalacją elektryczną oraz konstrukcją nośną, słupki do znaków drogowych, wykonanie i ustawienie tablicy informacyjnej, oznakowanie poziome nawierzchni bitumicznych);
- doświetlenie przejścia dla pieszych.
Szczegółowy opis robót będących przedmiotem zadania zawierają Szczegółowe Specyfikacje Techniczne, Przedmiar robót oraz Projekt wykonawczy oświetlenia przejść dla pieszych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233261-6 - Roboty budowlane w zakresie przejść dla pieszych
45233294-6 - Instalowanie sygnalizacji drogowej
4.5.5.) Wartość części: 76387,19 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie 4 - „Przebudowa przejścia dla pieszych na ul. Długiej w Starachowicach, w ciągu drogi powiatowej nr 0613T Starachowice – Adamów – Styków – Jabłonna – Dąbrowa – Pawłów”.Zadanie obejmuje następujący zakres robót:
- roboty rozbiórkowe (ręczna rozbiórka istniejącej nawierzchni chodnika, ręczna rozbiórka obrzeża betonowego oraz krawężnika betonowego, mechaniczne rozebranie podbudowy, roboty ziemne wykonane koparkami, demontaż tablic znaków drogowych oraz rozebranie słupków do znaków drogowych);
- odtworzenie chodnika (ustawienie obrzeża betonowego oraz krawężnika betonowego, wykonanie warstwy odcinającej z piasku stabilizowanego cementem, podbudowy z kruszyw, wykonanie chodnika z kostki brukowej, przebrukowanie istniejącej nawierzchni chodnika oraz zjazdów, wymiana istniejącego wpustu kanalizacji deszczowej, wykonanie pasów ostrzegawczych przed przejściem dla pieszych, kanały z rur PCV);
- odtworzenie jezdni (frezowanie nawierzchni, podbudowa z piasku stabilizowanego cementem, warstwa dolna i górna podbudowy z kruszyw, nawierzchnie z mieszanek mineralno-bitumicznych, nawierzchnie z betonu asfaltowego);
- oznakowanie i urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego (znaki pionowe aktywne D-6 wraz z panelem słonecznym, instalacja elektryczną oraz konstrukcją nośną, słupki do znaków drogowych, wykonanie i ustawienie tablicy informacyjnej, oznakowanie poziome nawierzchni bitumicznych);
- doświetlenie przejścia dla pieszych
Szczegółowy opis robót będących przedmiotem zadania zawierają Szczegółowe Specyfikacje Techniczne, Przedmiar robót oraz Projekt wykonawczy oświetlenia przejść dla pieszych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233261-6 - Roboty budowlane w zakresie przejść dla pieszych
45233294-6 - Instalowanie sygnalizacji drogowej
4.5.5.) Wartość części: 129167,15 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie 5 - „Przebudowa dwóch przejść dla pieszych w miejscowości Dąbrowa, w ciągu drogi powiatowej nr 0613T Starachowice – Adamów – Styków – Jabłonna – Dąbrowa – Pawłów”.Zadanie obejmuje następujący zakres robót:
- roboty rozbiórkowe (ręczna rozbiórka istniejącej nawierzchni chodnika z kostki brukowej, ręczna rozbiórka obrzeża betonowego, mechaniczne rozebranie podbudowy, roboty ziemne wykonywane koparkami);
- odtworzenie chodnika (ustawienie obrzeża betonowego, przebrukowanie istniejącej nawierzchni chodnika);
- odtworzenie jezdni (frezowanie nawierzchni, podbudowa z piasku stabilizowanego cementem, warstwa dolna i górna podbudowy z kruszyw, nawierzchnie z betonu asfaltowego);
- oznakowanie i urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego (znaki pionowe aktywne D-6 wraz z panelem słonecznym, instalacja elektryczną oraz konstrukcją nośną, montaż radarowego wyświetlacza prędkości, słupki do znaków drogowych, wykonanie i ustawienie tablicy informacyjnej, wykonanie pasów ostrzegawczych przed przejściem dla pieszych, oznakowanie poziome nawierzchni bitumicznych);
- doświetlenie przejścia dla pieszych.
Szczegółowy opis robót będących przedmiotem zadania zawierają Szczegółowe Specyfikacje Techniczne oraz Przedmiar robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233261-6 - Roboty budowlane w zakresie przejść dla pieszych
45233294-6 - Instalowanie sygnalizacji drogowej
4.5.5.) Wartość części: 179660,80 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt. 3 Ustawy z dnia 11 września 2019 r. (Dz. U. 2021 r. poz. 1129), Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielnie zamówienia, jeżeli oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 348248,67 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 402043,95 PLN
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt. 3 Ustawy z dnia 11 września 2019 r. (Dz. U. 2021 r. poz. 1129), Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielnie zamówienia, jeżeli oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 220514,40 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 240526,50 PLN
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt. 3 Ustawy z dnia 11 września 2019 r. (Dz. U. 2021 r. poz. 1129), Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielnie zamówienia, jeżeli oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 192046,05 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 197300,61 PLN
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt. 3 Ustawy z dnia 11 września 2019 r. (Dz. U. 2021 r. poz. 1129), Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielnie zamówienia, jeżeli oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 266733,62 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 364842,60 PLN
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt. 3 Ustawy z dnia 11 września 2019 r. (Dz. U. 2021 r. poz. 1129), Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielnie zamówienia, jeżeli oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 400029,46 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 454952,40 PLN
| 2021-11-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |