Remont zasilania elektrycznego serwerowni Centrum Komputerowego w Katowicach. Oznaczenie sprawy: IA1/B/21/64/MW
Politechnika Śląska
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00252595
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00252595/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-11-02 09:05
- Lokalizacja
- Gliwice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3b6ca40b-202f-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6310200736
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00252595 z dnia 2021-11-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont zasilania elektrycznego serwerowni Centrum Komputerowego w Katowicach. Oznaczenie sprawy: IA1/B/21/64/MW
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Politechnika Śląska
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001637
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Akademicka 2A
1.5.2.) Miejscowość: Gliwice
1.5.3.) Kod pocztowy: 44-100
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki
1.5.7.) Numer telefonu: (32) 237-13-34, 237-13-35
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: IA1@polsl.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.polsl.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://www.administracja.polsl.pl/zamowienia1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont zasilania elektrycznego serwerowni Centrum Komputerowego w Katowicach. Oznaczenie sprawy: IA1/B/21/64/MW2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3b6ca40b-202f-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00252595
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000229/16/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.75 IA1/B/21/64 Remont zasilania elektrycznego serwerowni Centrum Komputerowego w Katowicach (gr.BU/0058)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00212362/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IA1/B/21/64/MW
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 81427,30 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane obejmujące wykonanie zasilania rezerwowego serwerowni zlokalizowanej w pomieszczeniu 049 w budynku przy
ul. Krasińskiego 8 w Katowicach. Zakres prac obejmuje:
- budowę wewnętrznej linii zasilającej pomiędzy złączem kablowo-pomiarowym na zewnątrz budynku a serwerownią w pomieszczeniu 049,
- wykonanie rozdzielnicy z przeciwpożarowym wyłącznikiem prądu, zlokalizowanej
w pobliżu złącza kablowo-pomiarowego,
- montaż nowej obudowy w pomieszczeniu 049 przeznaczonej dla układu SZR oraz aparatów związanych z zasilaniem urządzeń serwerowni,
- montaż układu SZR w rozdzielnicy,
- zmiany w obrębie istniejącej rozdzielnicy związane z przełączeniem części obwodów na sekcję rezerwowaną,
- uzupełnienie opomiarowania energii (liczniki) oraz montaż urządzeń umożliwiających zdalne monitorowanie poboru mocy i energii (telemetria),
- dostosowanie instalacji elektrycznej w pomieszczeniu 049 do montażu UPS oraz montażu dodatkowych szaf serwerowych,
- montaż pozostałej aparatury (między innymi ograniczniki przepięć, rozłączniki, rozłączniki bezpiecznikowe, zestaw gniazd wtykowych zasilania rezerwowego na czas napraw i remontów)
- drobne prace towarzyszące.
2. Termin wykonania zamówienia: do 2 miesięcy od dnia zawarcia umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty, tj. 141 476,72 zł brutto przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający zamierza przeznaczyć kwotę w wysokości 100 155,58 zł brutto.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2021-11-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |