Budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej nr 1751N w miejscowości Baranowo
POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W MRĄGOWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00252962
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00252962/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-11-02 10:55
- Lokalizacja
- Mrągowo, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7549d414-20fd-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7421845098
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00252962 z dnia 2021-11-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej nr 1751N w miejscowości Baranowo
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W MRĄGOWIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510751088
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Nowogródzka 1
1.5.2.) Miejscowość: Mrągowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 11-700
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.7.) Numer telefonu: 897419580
1.5.8.) Numer faksu: 897419590
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pzd.sekretariat@powiat.mragowo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pzd.powiat.mragowo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/pzd_mragowo1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA WSPOMAGAJĄCA TRANSPORT, ZARZĄDZANIE DROGAMI POWIATOWYMI
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej nr 1751N w miejscowości Baranowo2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7549d414-20fd-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00252962
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002815/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej nr 1751N w miejscowości Baranowa
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00195902/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: S6.261.1.4.2021.AZ
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 178204,45 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane związane z budową chodnika oraz remontem już istniejącego chodnika przy drodze powiatowej nr 1751N w km od 14+593 do 15+040 w miejscowości Baranowo.
Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie następującego zakresu robót:
- budowę oraz remont chodnika;
- przebudowę istniejących zjazdów na sąsiednie działki;
- wykonanie przepustu z rur betonowych pod zjazdem;
- udrożnienie istniejącego przepustu;
- wycinkę drzew z wykonaniem nasadzeń zastępczych ( zgodnie z decyzją).
2. 2. Wykonawca wykona przedmiot zamówienia na podstawie dokumentacji projektowej, specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych, SWZ wraz z załącznikami, pytaniami i odpowiedziami udzielonymi w trakcie procedury zamówienia publicznego oraz przedmiarem robót, a także obowiązującymi szczegółowymi i obowiązującymi przepisami prawa, oraz zapewni pełną obsługę geodezyjną wraz z zakresem gwarancji rękojmi. Podstawą sporządzenia oferty jest dokumentacja projektowa, STWiORB, przedmiary robót (poglądowo) oraz udzielone odpowiedzi na zapytania w trakcie procedury udzielania zamówienia publicznego. Przedmiar robót stanowi tylko materiał pomocniczy i informacyjny, nie ma wpływu na ilość wykonanych prac i wysokość ceny. Wszystkie wymagania określone w dokumentach wskazanych powyżej stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp.
3. 5. Materiały z rozbiórki istniejącego chodnika stają się własnością Zamawiającego. Wykonawca pozyskany materiał z rozbiórki opaletuje i dostarczy do siedziby Zamawiającego przy ul. Nowogródzkiej 1 w Mrągowie. Koszt dostarczenia materiałów pokrywa Wykonawca.
4. 4. Wykonawca ponosi pełną odpowiedzialność za prawidłowe prowadzenie robót, a w tym: za oznakowanie robót, bezpieczeństwo ruchu na drodze w strefie prowadzonych robót. Poza tym, Wykonawca ponosi odpowiedzialność odszkodowawczą na rzecz osób trzecich w związku z prowadzonymi robotami. Podczas realizacji robót wymagane jest przestrzeganie przez Wykonawcę przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy przepisów z zakresu ochrony przeciwpożarowej oraz zabezpieczenie przed dostępem osób postronnych terenu budowy i przechowywania tam materiałów budowlanych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena oferty najkorzystniejszej złożonej w niniejszym postępowaniu przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamowienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
| 2021-11-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |