Przebudowa drogi powiatowej nr 1511E Baby - Wolbórz, ul. Reymonta w zakresie przebudowy łuku drogi
ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00253013
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00253013/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-11-02 11:13
- Lokalizacja
- Piotrków Trybunalski, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fc450393-f680-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7712338012
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00253013 z dnia 2021-11-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi powiatowej nr 1511E Baby - Wolbórz, ul. Reymonta w zakresie przebudowy łuku drogi
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590654581
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: al. 3 Maja 33
1.5.2.) Miejscowość: Piotrków Trybunalski
1.5.3.) Kod pocztowy: 97-300
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: m.cejnuk@zdp.powiat-piotrkowski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zdppiotrkowtrybunalski.bip.net.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/zdppiotrkowtrybunalski1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi powiatowej nr 1511E Baby - Wolbórz, ul. Reymonta w zakresie przebudowy łuku drogi2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fc450393-f680-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00253013
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002378/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.21 Przebudowa drogi powiatowej nr 1511E Baby - Wolbórz w m. Wolbórz, ul. Reymonta w zakresie przebudowy łuku drogi
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00140336/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZDP-DP-II-B.3801.10.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
W celu poprawienia bezpieczeństwa i komfortu użytkowników drogi powiatowej - ulicy Reymonta na odcinku objętym opracowaniem przewidziano przebudowę istniejącej drogi na odcinku o długości 85,60 m.
Roboty drogowe związane z planowaną przebudową obejmują:
1. Rozbiórkę części nawierzchni jezdni;
2. Rozbiórkę części podbudowy jezdni;
3. Rozbiórkę istniejących krawężników;
4. Ułożenie nowych krawężników;
5. Regulacja – przełożenie istniejących wpustów kanalizacji deszczowej;
6. Ułożenie - uzupełnienie podbudowy jezdni;
7. Ułożenie nawierzchni jezdni;
8. Przełożenie, w celu dostosowania do nowej niwelety jezdni, zjazdów do posesji;
9. Przełożenie odcinka chodnika;
10. Wykonanie pasa zieleni między jezdnią i chodnikiem;
11. Wykonanie oznakowania pionowego i poziomego;
12. Uporządkowanie terenu po przebudowie.
Parametry techniczne i lokalizacyjne projektowanej drogi
1. Długość przebudowywanego odcinka drogi 85,60 m;
2. Konstrukcja drogi – KR 2;
3. Szerokość jezdni 6,1 m - 6,5 m;
4. Spadek poprzeczny jezdni: 2% dwustronny na początku i końcu odcinak, 3% jednostronny w środku łuku;
5. Szerokość chodnika 1,5 m;
6. Pochylenie niwelety dostosowane do aktualnej niwelety z niezbędnymi korektami wynikającym ze zmian w przekrojach poprzecznych.
Konstrukcje jezdni w śladzie istniejącej nawierzchni:
1. warstwa ścieralna z mieszanki mineralno-asfaltowej AC 11 S - gr. 4 cm;
2. warstwa wiążąca z mieszanki mineralno-asfaltowej AC 16W – gr. 8 cm;
3. istniejąca wyprofilowana i zagęszczona podbudowa z kruszywa łamanego.
Konstrukcje jezdni na poszczeniach:
1. Warstwa ścieralna z mieszanki mineralno-asfaltowej AC 11 S - gr. 4 cm;
2. Warstwa wiążąca z mieszanki mineralno-asfaltowej AC 16W – gr. 8 cm;
3. Podbudowa z kruszywa łamanego 0/31,5 stabilizowanego mechanicznie - gr. 5 cm;
4. Podbudowa z kruszywa łamanego 0/63 stabilizowanego mechanicznie - gr. 15 cm;
5. Podbudowa ulepszonego podłoża z kruszywa stabilizowanego cementem C1,5/2,0 - gr. 15 cm.
Konstrukcje chodnika na przełożeniach:
1. kostka betonowa - gr. 6 cm;
2. podsypka cementowo-piaskowa 1: 4 - gr. 5 cm;
3. podbudowa z kruszywa łamanego 0/31,5 stabilizowanego mechanicznie - gr. 10 cm;
Oznakowanie pionowe i poziome
W celu poprawy bezpieczeństwa użytkowników ulicy Reymonta w Wolborzu przewidziano zamontowanie dodatkowych elementów oznakowania pionowego i poziomego.
W ramach oznakowania poziomego przewidziano zainstalowanie na dojazdach do łuku wyświetlaczy prędkości rzeczywistej zasilanych solarnie w ilości 2 sztuk. Ponadto na całej długości przebudowywanego odcinka przewidziano montaż bariery łańcuchowej U-12B.
W ramach oznakowania poziomego przewidziano malowanie oznakowania P1e i P4 w osi jezdni. Malowanie grubowarstwowe masą chemoutwardzalną.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 200000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 200000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 200000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych PEUK S. A.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 77110008078
7.3.4) Miejscowość: Piotrków Tryb.
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-10-06
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 200000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
| 2021-11-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |