Zastosowanie systemu sedymentacyjno- biofiltracyjnego w ramach zadania „Adaptacja kanału wody deszczowej A0 celem poprawy jakości odpływów wodnych do rzeki Mlecznej”
Wodociągi Miejskie w Radomiu Sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00253289
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00253289/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-11-02 12:25
- Lokalizacja
- Radom, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8ff073e2-202d-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7960101560
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00253289 z dnia 2021-11-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zastosowanie systemu sedymentacyjno- biofiltracyjnego w ramach zadania „Adaptacja kanału wody deszczowej A0 celem poprawy jakości odpływów wodnych do rzeki Mlecznej”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzą zamawiający działający wspólnie1.2.) Nazwa zamawiającego: Wodociągi Miejskie w Radomiu Sp. z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670110416
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Filtrowa 4
1.5.2.) Miejscowość: Radom
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-600
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: woda@woda.radom.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.woda.radom.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://woda-pzp.logintrade.net/zapytania_email,59096,31cc13bca136551b67a7f94763b521cd.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający sektorowy - art. 5 ust. 1 pkt 1 - gospodarka wodna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
1.9.) Informacje o pozostałych zamawiających działających wspólnie
Zamawiający 2
1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytet Łódzki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7240003243
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Narutowicza 68
1.5.2.) Miejscowość: Łódź
1.5.3.) Kod pocztowy: 90-136
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@uni.lodz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.uni.lodz.pl
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zastosowanie systemu sedymentacyjno- biofiltracyjnego w ramach zadania „Adaptacja kanału wody deszczowej A0 celem poprawy jakości odpływów wodnych do rzeki Mlecznej”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8ff073e2-202d-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00253289
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt LIFE14 CCA/PL/000101 „Adaptacja do zmian klimatu poprzez zrównoważoną gospodarkę wodą w przestrzeni miejskiej Radomia” jest współfinansowany z instrumentu finansowego LIFE i Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00194658/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZ/88/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres rzeczowy przedsięwzięcia obejmuje 3 etapy:
1. przebudowę układu zasilania wodami z kolektora A-0 1800mm przepompowni wód deszczowych przy ulicy Suchej w Radomiu w zakresie zaprojektowania nowego osadnika przed przepompowniami (P1 i P2), modernizacji rury odpływowej z kanału A-0, oraz przebudowy systemów zaporowych
w komorze kolektora 1800mm i na dolotach do nowoprojektowanego osadnika;
2. adaptacja istniejącego korytka żelbetowego typu „KOŻ" odprowadzającego wody deszczowe z przepompowni kolektora A-0 w sekwencyjny system sedymentacyjno-biofiltracyjny (SSSB),
w formie filtracyjnych koszy gabionowych zaopatrzonych w substraty filtracyjne takie jak: wapień, dolomit i BioKer (keramzyt+polimer);
3. nasadzenia roślin hydrofitowych, posiadających właściwości redukcji substancji biogenicznych
i adaptacja terenu za korytkiem żelbetowym, przed ujściem do rzeki Mlecznej.
Pod względem administracyjnym teren inwestycji znajduje się w województwie mazowieckim, w mieście Radom, przy ul. Suchej w obrębie działki nr 2/42, która graniczy z działką nr 1, obejmującą rzekę Mleczną.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli
45232440-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów do odprowadzania ścieków
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
brak ofert| 2021-11-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |