Dostawy owoców i warzyw oraz warzyw przetworzonych.
ZAKŁAD KARNY W POTULICACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00253588
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-11-02 13:32
- Lokalizacja
- Potulice, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5581374293
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Zboża, ziemniaki, warzywa, owoce i orzechyKapusta przetworzonaWarzywa przetworzoneJabłkaŚliwkiWarzywa mrożonePrzetworzone owoce
Wykonawcy
5 przyznanych
JAROSŁAW ZIÓŁKOWSKIMalbork, PL
44 524,2 PLNJAROSŁAW ZIÓŁKOWSKIMalbork, PL
12 159 PLNKAROL NADERNowe Skalmierzyce, PL
61 784,31 PLNUnifreeze Sp. z o.o. Miesiączkowo 110, 87-320 Górzno NIP 8740003979 REGON 870508779Miesiączkowo 110, PL
97 067,46 PLNUnifreeze Sp. z o.o. Miesiączkowo 110, 87-320 Górzno NIP 8740003979 REGON 870508779Miesiączkowo 110, PL
26 217,45 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.